Karlos Vémola bere svou osudovou ženu za romantikou. Užíváme si nové líbánky, přiznala Lela Ceterová

Lela Ceterová a Karlos Vémola
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 1. 2021

Český MMA zápasník Karlos Vémola (35) prožil vydařený konec roku 2020. Prokázal svou kvalitu v ringu, když si poradil s Francouzem Alexem Lohoré (31), ale hlavně získal zpět srdce milované partnerky Lely Ceterové. "Vše jsme si dokázali vyříkat. Jsme znovu zamilovaní," uvedla krásná blondýnky pro ŽivotvČesku.cz s tím, že plánují romantický výlet.

Bouřlivá životní dráha dovedla zápasníka Karlose Vémolu na začátku roku 2021 do přeci jen klidnějších vod. Loni v létě v jeho vztahu s krásnou Lelou vrcholila partnerská krize a zdálo se, že u jeho přítelkyně přetekl pohár trpělivosti. Lela ho opustila s tehdy půlroční dcerou Lilinkou a odjely na Slovensko. Tehdy do médií uvedla, že je jim na Slovensku dobře a čas ukáže, co bude dál.

"My jsme si od té doby všechno vyříkali a vše se vysvětlilo. Nyní jsme spokojení a šťastní. Znovu prožíváme to, že můžeme být spolu, tu každodenní přítomnost. Já se nebojím říct, že jsme znovu zamilovaní," přiznala pro ŽivotvČesku.cz slovenská modelka.

Karlos Vémola si váží toho, že má zpátky milovanou rodinu pohromadě a vztah, který se páru podařilo zachránit. Pod stromeček Lele nadělil zásnubní prsten a v roce 2021 by měla proběhnout svatba.

"Samozřejmě, že bude nějaká romantická cesta. Ale na dovolenou s celou rodinou bych chtěla i dříve. Nyní na víkend plánujeme návštěvu lázní v Rájeckých Teplicích. Pocházím ze Žiliny a tento kraj mám ráda. Bude to rodinný odpočinek, samozřejmě vezmeme Lilinku, Karlos pak i své děti a moc se na společně prožitý víkend těšíme," dodala pro ŽivotvČesku.cz Lela Ceterová, která 18. prosince 2019 úspěšnému MMA zápasníkovi přivedla na svět dceru Lily.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.