Karlos Vémola bude mít další dítě. Lela Ceterová prozradila první slova o miminku

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Foto: nextfoto.cz

Zápasník MMA Karlos Vémola (35) a jeho partnerka Lela Ceterová (31) budou mít druhého společného potomka. "Ještě je brzy říkat pohlaví," řekla šťastná Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Modelka Lela Ceterová se velmi těší na to, že svému milému porodí druhého potomka. "Potřebuji nyní hlavně oddych a být v klidu. Moc se těšíme. Ještě je brzy říkat, v jakém jsem týdnu, je to citlivé. A pohlaví miminka? Na to je také ještě brzy," uvedla půvabná Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz. Informace, že Karlos bude znovu tatínkem zazněla při natáčení Karlos Show.

"Celý život jsem snila o velké rodině. Jsem toho názoru, že rodina je zkrátka základ všeho. Je to nejvíc, co můžeme mít. Vlastně člověk dělá většinu věcí v životě pro děti. Uvidíme, jak to bude a kolik jich budeme moct mít. Jak se říká: Když Pánbůh dá," uvedla sympatická Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz v minulosti.

V prosinci loňského roku se narodila slavnému páru dcera Lili. Pár pak prošel partnerskou krizí, ale ta už je zažehnána. Před druhým porodem by podle informací ŽivotvČesku.cz měla ještě proběhnout také svatba.

Zápasník MMA Karlos Vémola (35) a jeho partnerka Lela Ceterová (31) by rádi stihli v červe...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.