Karlos Vémola je o rok starší. Lela Ceterová pro něj chystá na víkend tajemné překvapení

Lela Ceterová a Karlos Vémola
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 7. 2022

Známý zápasník Karlos Vémola v pátek slavil své 37. narozeniny. O jeho výjimečném dnu promluvila pro ŽivotvČesku.cz jeho snoubenka Lela Ceterová (33). "Slavit budeme až v sobotu s rodinou," uvedla a prozradila, že pro svého drahého plánuje obrovské překvapení.

Známý zápasník a milovník extravagance Karlos Vémola se v pátek vrátil z Polska, kde byl trénovat. V den jeho narozenin na něj doma čekala snoubenka Lela Ceterová a jejich dvě děti, Lili (2) a malý Rocky. Pro redakci ŽivotvČesku.cz plavovlasá modelka a influencerka popsala, jak bude vypadat narozeninová oslava slavného bijce.

"Slavit budeme až v sobotu. Bude to rodinná oslava s našimi blízkými, které máme rádi," popsala dvojnásobná maminka a prozradila, že pro svého drahého nachystala velké překvapení.

"Karlos rád připravuje překvapení pro mě a naše děti, a tak jsem mu také jedno připravila. Myslím, že bude nadšený, protože takový dárek ještě nikdy v životě nedostal, bude to takové hodně osobní. V pátek mi to dovezli ze zahraničí a i já jsem byla velmi překvapená, jak moc se dárek povedl. Už se hrozně těším, až ho uvidí," prozradila Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Obavy, že by překvapení nemělo kýžený úspěch, Karlosova budoucí žena nemá. Podle jejích slov se oba partneři znají velmi dobře a vkus druhého dokážou odhadnout na první pokus, není proto důvod k obavám. O co konkrétně jde, však z pochopitelných důvodů Lela Ceterová zatím ani nenaznačila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.