Karlos Vémola je po operaci a natočil video ve zbídačeném stavu. Přiznal, že se potvrdily zlé zprávy

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 7. 2021

MMA zápasník Karlos Vémola (36) má za sebou poměrně náročnou operaci utrženého tricepsu, kvůli kterému nemůže nastoupit do duelu o titul na pražské Štvanici. Navíc si od lékařů nevyslechl moc dobré zprávy. Podle jeho slov má před sebou další zákroky. "Najednou to operovat nešlo," uvedl ve svém vzkazu krátce po zákroku. V nejlepší kondici není ani jeho partnerka Lela Ceterová (31), která v minulém měsíci musela být převezena do nemocnice. "Nesmím vůbec namáhat tělo a hlavně nesmím zvedat dceru, což jinak dělám pořád," řekla pro ŽivotvČesku.cz bývalá playmate.

Slavný český bojovník měl mít 24. července zápas. Duel si chtěl nadělit ke svatbě, kterou měl naplánovanou se svou partnerkou Lelou Ceterovou (31), s níž čeká druhého společného potomka. Plány na zápas ale překazil špatný zdravotní stav. Ve středu pro ŽivotvČesku.cz pár potvrdil, že kvůli tomu musel odložit i pompézní veselku.

"Právě jsem se probral po operaci z narkózy. Podle doktorů proběhla dobře, ale bohužel se potvrdilo to, v co jsem tajně doufal, že se nepotvrdí, ale s čím doktoři počítali a to, že se tam urvalo sakumprásk všechno. Operovat najednou to nešlo, je tam hodně moc práce. Po čtyřech týdnech další operace," řekl v úvodu svého vzkazu MMA zápasník.

Vémola na videu ukázal zabandážovanou ruku a přístroj, který nazval »kabelka«. Tu bude nosit čtyři týdny. Následně ho čeká další operace, a za další čtyři týdny podle výsledků případně další zákrok.

I když lékaři vyslovili, že si Vémolu chtějí nechat na pozorování v nemocnici, MMA zápasník ve videu uvedl, že to se jim nepovede. "Ve čtvrtek máme tiskovku. Na tu jim minimálně uteču," řekl s tím, že na Štvanici oznámí další své plány.

Radostí obou partnerů zůstává, že se jim zanedlouho narodí druhý potomek. Zápasníkova partnerka Lela Ceterová ale má za sebou náročné dny a pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že měla obrovský strach o život miminka, když minulý měsíc skončila v nemocnici. Snoubenka zápasníka má nyní naordinovaný přísný klid a nesmí se žádným způsobem namáhat.

"Zaskočilo mě to a velmi jsem se lekla. Když se člověk bojí, tak věci vidí všelijak. Naštěstí je miminko v pořádku a podle lékařů bude vše dobré. Ale musím se šetřit. Mám naordinovaný přísný režim a musím ho dodržet," uvedla nedávno Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jako správná žena neumí chvíli posedět a pořád by chtěla být jakkoli aktivní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.