Karlos Vémola nezklamal svou budoucí manželku Lelu. V prvním kole uškrtil Srba Iliče, svatba bude ve čtvrtek

Lela Ceterová a Karlos Vémola
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2022

Influencerka Lela Ceterová (33) se konečně dočkala. Svatba skutečně bude. Hlavní zápas sobotního turnaje asociace Oktagon o pás šampiona polotěžké divize dopadl vítězně pro Karlose Vémolu (37), který nedal šanci Aleksandaru Iličovi ze Srbska a v prvním kole ho sportovní terminologií »ukončil«. To byla podmínka, český Terminátor totiž před duelem prohlásil, že pokud nevyhraje, matku svých dvou dětí si nevezme. O svatebních přípravách silikonem vylepšená blondýna pro ŽivotvČesku.cz promluvila.

Scénář hlavního zápasu na pražské Štvanici byl prakticky totožný se všemi, které fanoušek MMA u Karlose Vémoly viděl. Přibližně po 20 vteřinách prvního kola se český Terminátor dočkal prvního takedownu, následně Iliče položil na záda a v čase 3:52 prvního kola ukončil zápas, když dotáhl triangle a soupeře ze Srbska uškrtil.

"Moje první pocity jsou, že to dopadlo, jak jsem říkal," uvedl do mikrofonu Karlos Vémola po zápase a vyzval na souboj MMA zápasníka Patrika Kincla. "Lítá tady malá tlustá »sedmdesátsedmička« s mým pásem (Kincl je současný držitel pásu střední váhy, pozn. red.), v prosinci bych rád přišel a vzal si ten pás zpátky domů. Všichni, co říkají, že si vybírám soupeře, ať jdou do (...)," uvedl dále český Terminátor a použil vulgárnější slůvko.

Svým vítězstvím tak oficiálně Karlos Vémola potvrdil svatbu, která se bude konat příští čtvrtek. Podle původních plánů měla být Lela Ceterová vdanou paní již rok. Protože však člověk míní a osud mnohdy mění, veselka musela být nakonec odložena. Karlos Vémola totiž v době plánovaného sňatku podstoupil operaci po úrazu, zatímco jeho partnerka prožívala rizikové těhotenství, ze kterého vzešel malý syn Rocky.

"Řekli jsme si tehdy, že to nebudeme komplikovat a svatbu raději o rok odložíme. Momentálně jsou přípravy v plném proudu, stará se o nás svatební agentura, se kterou jsme měli mnoho a mnoho schůzek. Jsem za to ráda, protože já i Karlos toho máme docela hodně, a tak máme alespoň o něco méně stresu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz plavovlasá influencerka, která se svým budoucím manželem vychovává dvě společné děti - dvouletou dceru Lili a zmíněného osmiměsíčního syna Rockyho.

"Musím ale Karlose pochválit, protože spousta nápadů, jak a co by šlo na svatbě udělat, přišla od něj. On je prostě takový, rád připravuje všechno možné i pro děti a pro mě, je rád extravagantní. Přejeme si, aby svatba byla opravdu podle našich snů a byla nezapomenutelným dnem pro všechny," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.