Karlos Vémola prodal svého Mustanga. V nejznámějším bazaru je za 800 tisíc. Chtěli jsme ho koupit

Karlos Vémola prodal svůj černý sporťák
Karlos Vémola prodal svůj černý sporťák
Foto: Profimedia.cz

Mezi záliby známého zápasníka MMA Karlose »Terminátora« Vémoly (35) patří jako u mnohých mužů automobily, které ho baví. Ale i přes jejich oblibu se rozhodl vzdát se svého černého vozu Ford Mustang, ve kterém strávil hodně času, a prodat ho do nejznámějšího českého bazaru. "Jde o luxusní vůz," uvedli na zákaznické lince pro ŽivotvČesku.cz.

Milovník rychlých a silných aut Karlos Vémola, který prožívá štěstí po boku krásné partnerky a slovenské modelky Lely Ceterové (31), se kterou má roční dceru Lily, se nikdy netajil tím, že má rád unikátní a osobité kousky. Přesto se zbavil svého nadupaného vozu, který se dostal do nabídky nejznámějšího českého bazaru. Tam je k mání za astronomických 800 tisíc korun.

Americký sporťák z roku 2016 má najeto necelých 90 tisíc kilometrů, takže zanedbávaný rozhodně nebyl. Jedná se o naprostý originál, protože auto je sestrojeno přesně podle konkrétních představ úspěšného bojovníka, který je hrdým držitelem titulu ve střední váze v rámci české MMA organizace.

Pokud by zájemce o krasavce na čtyřech kolech chtěl slevu, po telefonu se toho moc nedozví.

"Jde o luxusní vůz po prvním majiteli. Je to takový unikát. Lepší je vše řešit na místě, pokud jde o slevu, " sdělili redakci ŽivotvČesku.cz na zákaznické lince s tím, že vůz je k vidění v pražské pobočce největšího českého autobazaru a přesto, že sleva po telefonu není poskytována, pokud to bude možné, na místě ji lze domluvit.

Unikátní není jenom auto samo o sobě, ale spodní strana spoileru je pak označena přezdívkou slavného bijce – Terminator. Nyní už jen zůstává otázkou, kdo se stane novým majitelem jedinečného sporťáku.

Česko čekají dny s tropickými teplotami. Vlna veder může způsobit nejen zdravotní komplika...

Zavřít reklamu