Reklama:

Kateřina Brožová se pochlubila svou dvacetiletou dcerou, která po ní zdědila čarovnou krásu. Pak řekla, co dělá, když se nikdo nedívá

Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2022

Krásnou Kateřinu Brožovou (54) zaměstnává kromě hraní na prknech, která znamenají svět, i role producentky. Volného času pro soukromé aktivity jí nezbývá mnoho, tráví ho ale nejraději se svou dcerou Kateřinou (20) a v přírodě. "Miluji tohle počasí, ve kterém mohu chodit ven a čerpat energii z přírody, která je momentálně zelená a kvetoucí," prozradila pro ŽivotvČesku.cz energická blondýna, která má poměrně zajímavé koníčky, o nichž promluvila.

Reklama:

Kateřina Brožová zazářila na tiskové konferenci k obnovené premiéře muzikálu Noc na Karlštejně. "Byl to můj nápad to znova inscenovat a zároveň tam hraju," pochlubila se pro ŽivotvČesku.cz herečka a producentka s tím, že většinu svého času věnuje práci ve své agentuře, skrze kterou realizuje různá divadelní představení.

Reklama:

Zároveň je stále atraktivní blondýna Kateřina Brožová pyšná na to, že realizaci hry zvládá od propagace, právních záležitostí, zkoušek herců až po výběr kostýmů. Odpočinek a klid po hektických dnech pak nachází v přírodě. "Tohle počasí je úžasné a já ho miluji. Těší mě, že v něm mohu chodit ven a čerpat energii z přírody, která je momentálně zelená a kvetoucí. A samozřejmě se o sebe ráda starám. Jako asi každá žena," přiblížila pohledná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Volné chvilky tráví s oblibou i ve společnosti své dcery Kateřiny Tomanové, která zdědila po své mamince totožný půvab. "Momentálně studuje na vysoké škole," uvedla Kateřina Brožová pro ŽivotvČesku.cz se znatelnou pýchou v hlase.

Před časem se herečka pochlubila na Instagramu snímkem, kde stojí vedle své dcery, nelze si nevšimnout, že v tomto případě se jablko od stromu daleko nezakutálelo - podoba dcery se svou matkou je naprosto fascinující.

Kdo by si pak myslel, že umělkyně v rámci svých soukromých aktivit dělá to, co je pro ženy typické, tak se splete. Je tomu totiž spíše opačně. Místo drahých butiků relaxuje při aktivitách, které mají skutečné kouzlo. "V létě chodím na ryby, na houby a věnuji se koním," dodala ohledně svého soukromí pro ŽivotvČesku.cz Kateřina Brožová, pro kterou věk je jen číslo.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: