Kateřina Brožová v plavkách vyráží dech. Prozradila, čemu vděčí za svou dokonalou postavu

Herečka Kateřina Brožová
Herečka Kateřina Brožová
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2021

Herečka, zpěvačka a moderátorka Kateřina Brožová (53) patřila a stále patří mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. Kromě líbivé tváře se může pyšnit i postavou, jakou jí mohou mladší kolegyně závidět. Nechala se zvěčnit při prvním letošním koupání v řece a v plavkách dokázala, že když se o sebe člověk stará, věk je skutečně jen číslo. "Jinak si myslím, že je to hodně dar od pánaboha a genetika po rodičích," prozradila Kateřina Brožová pro ŽivotvČesku.cz.

Slavné osobnosti ani v pandemii nelenily a pracovaly na sobě, aby po oživení kultury v Česku vypadaly dobře. Kateřina Brožová není žádnou výjimkou a proto, když se letos poprvé ukázala v plavkách, neměla se za co stydět. Ba naopak se pyšní dokonalou postavou.

"V mém věku jsem ráda, že to zvládám. Samozřejmě se o sebe starám, snažím se trošku hýbat, cvičit. Jinak si myslím, že je to hodně dar od pánaboha a genetika po rodičích," řekla o svém štíhlém těle pro ŽivotvČesku.cz Kateřina Brožová.

Během pandemie a dlouhého lockdownu měli lidé často problém se donutit k fyzické aktivitě a nudu zaháněli jídlem. Tendence k lenosti a přejídání potrápily mnohé, nicméně na oblíbené zpěvačce a herečce se žádné neřesti nepodepsaly.

"Když jsme byli všichni doma, tak měl člověk spíš sklon něco pojídat a popíjet. Spíš je to takový zázrak," doplnila pro ŽivotvČesku.cz Kateřina Brožová, která dokazuje, že i po padesátce mohou být ženy ve formě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.