Reklama:

Kateřina Hrachovcová poprvé ukázala zcela nahé a potetované tělo. Opřená o pracovní desku s hrnkem kávy vypadá jako bohyně

Moderátorka Kaira Hrachovcová
Moderátorka Kaira Hrachovcová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 10. 2021

Herečka, tatérka, koučka a numeroložka Kateřina Kaira Hrachovcová (47) má perfektní postavu, která rozhodně není zadarmo. Tělem, jaké má ona, se mnohdy nemohou pyšnit ani o 20 let mladší ženy. Její křivky jsou navíc ozdobené tetováními, která z Kairy dělají ještě éteričtější krásku. Na sociální síti se pochlubila snímkem, na kterém se jen lehce zakrývá ručníkem a odhalila božskou postavu. "Nedělám nic výjimečného," řekla Kateřina Hrachovcová pro ŽivotvČesku.cz ke své formě.

Reklama:

Kateřina Kaira Hrachovcová se na sociální síti pochlubila fotografií, při pohledu na níž se mnoha mužům podlamují kolena. Žena mnoha profesí patří mezi slavné krásky, které se mohou pyšnit naprosto dokonalou postavou bez jediného špíčku. Díky svému zdravému životnímu stylu se udržuje ve velmi dobré kondici a vitalitě.

Reklama:

Láska ke sportu Kairu provází dlouhá léta a odměnou za pohyb jí je perfektní postava, což dosud na sociálních sítích dokazovala především snímky v plavkách. Nyní ale odhodila stud a koupací oděv a sdílela fotografii, na které své nahé tělo zakrývá jen ručníkem.

"Nedělám nic výjimečného, jen mnoho let pravidelně sportuji. Mám ráda pohyb a lehkost," uvedla Kateřina Kaira Hrachovcová už před časem pro ŽivotvČesku.cz. Při pohledu na její postavu je jasné, že tento koníček se jí vyplácí. Tělo herečky, moderátorky a koučky zdobí četná tetování. Toto umění patří mezi její mnohá povolání.

Podle Kateřiny Hrachovcové, o jejíž postavě si mohou některé ženy nechat jen zdát, se lidé nesmí k pohybu nutit. "Základ je, že vás to sportování musí bavit, tak jako práce a jakékoliv činnosti, které provozujete," vysvětlila klíč k perfektnímu tělu pro ŽivotvČesku.cz Kaira Hrachovcová, která se ukázala v rouše Evině.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: