Za tuhle nádheru bych dal duši, komentují fanoušci tělo Kateřiny Neumannové, která se ukázala v plavkách

Kateřina Neumannová
Kateřina Neumannová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 5. 2024

Běžkařská legenda Kateřina Neumannová se v plavkách příliš neukazuje. Nyní udělala výjimku a na sociální síti sdílela snímek z pláže, kde leží v černých plavkách. Jednapadesátiletou sportovkyni fanoušci okamžitě zahrnuli komplimenty. Podle některých má sympatická Kateřina pořád co nabídnout. Ačkoliv se bývalá olympionička neukázala po boku žádného muže již několik let, flintu do žita házet nemusí. Tak pevné tělo v jejím věku má málokterá žena a rozhodně nepatří do starého železa. O tom, jak je pro ženu po rozchodu složité najít partnera, promluvil pro ŽivotvČesku.cz odborník na mezilidské vztahy.

Olympijská vítězka Kateřina Neumannová se ukázala tak, jak ji fanoušci příliš neznají - na pláži v plavkách. V rámci sportovního soustředění v Turecku se sympatická legenda běžkařské stopy odměnila jedním odpolednem na pláži. Fanoušci, kteří v minulosti drsně kritizovali Neumannovou ve spojitosti s nevydařeným Mistrovstvím světa v Liberci v roce 2009, nyní blondýnku zahrnuli komplimenty.

Podle mnohých má stále co nabídnout a označují ji za «šťabajznu«. "Kateřino, vy jste stále ve formě," napsala jedna z překvapených fanynek pod snímek. "Proč zimní sporty, když jste tak nádherná Kačenko. Nechápu to! Za tuhle nádheru bych dal duši, má bohyně," napsal doslova zamilované vyznání další z fanoušků.

Život zasvěcený sportu zkrátka nese ovoce i po padesátce. A jak je vidět, Kateřina Neumannová se pyšní luxusní figurou, na které nic nepřebývá ani nevisí. Přesto je oficiálně stále sama. Po boku muže se neukázala od rozchodu s otcem dcery Lucie Josefem Jindrou.

Psycholog Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz nabídl vysvětlení, proč není jednoduché pro ženu pro rozvodu znovu najít spřízněnou duši.

"Může se stát, že má žena potřebu sdílet s někým život plně saturovanou péčí o dítě. Zvlášť v případě synů z toho potom bývají nechvalně známé mamahotely. Roli hraje i to, že zatímco muži mají s věkem potřebu rodiny vyšší a vyšší, a to nejen proto, že touží po tom, aby je žena opečovávala, ženám se tato potřeba spíše snižuje a s »vdovským« životem se vyrovnávají. Kdyby jim nový partner spadl do klína z nebe, nebránily by se, aktivně ale také nikoho nehledají," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš.

Jak to tak vypadá, běžkařská legenda také aktivně partnera nehledá. S dcerou Lucií mají skvělý vztah a kromě rodiny je Kateřina plně zaměstnaná prací. Před nedávnem Lucie Neumannová v médiích přiznala, že její maminka je abnormálně pracovitá a má několik prací najednou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.