Kateřina Zemanová je aktuálně velkou oporou tatínkovi, prozradila Alex Mynářová

Kateřina Zemanová a Alex Mynářová
Kateřina Zemanová a Alex Mynářová
Foto: Archiv Alex Mynářové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 9. 2020

Prezidenta Miloše Zemana (75) v sobotu v dopoledních hodinách převezla sanitka z Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích do domácího ošetřování. Stalo se tak poté, co prodělal kvůli nešťastnému pádu operaci ruky. Obrovskou oporou mu je aktuálně dcera Kateřina, prozradila pro ŽivotvČesku.cz manželka hradního kancléře.

Prezident minulé úterý podstoupil operaci pravé paže, kterou si ten samý den zlomil při pádu, poté, co po sledování televize při vstávání nevyužil podpory v podobě hůlky.

"S Katkou Zemanovou se roky známe, ale teprve teď máme společnou fotku - a ne jen tak ledajakou. Naše focení bylo veselé ostatně jako každé setkání s Katkou. Je to velmi charismatická a inteligentní žena. Vždy má dobrou náladu a úsměv na rtech. V těchto dnech je tak důležitou oporou svému tatínkovi," řekla pro ŽivotvČesku.cz Alex Mynářová, která se s dcerou prezidenta ve čtvrtek sešla a rozebíraly pochopitelně i zdravotní stav hlavy státu.

Obě dámy mají mnoho společné. A i proto se poměrně často sejdou při nějaké příjemné příležitosti. Spojuje je nejen fakt, že prezident má velmi dobré vztahy s manželem půvabné moderátorky Vratislavem Mynářem, ale také skutečnost, že jsou obě velmi půvabné ženy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.