Katka z dokumentu Heleny Třeštíkové v nesnázích. Psa mám v útulku, nemám, jak ho vyplatit, prosí o pomoc

Katka Bradáčová a její pes Sargon
Katka Bradáčová a její pes Sargon
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2020

Hlavní postava dokumentu slavné filmařky Heleny Třeštíkové se dostala do potíží. Utekl jí čtyřnohý miláček Sargon, kterého má od štěněte, a kvůli nedostatku financí ho nemůže získat zpět z útulku. "Jsem zoufalá, chtějí skoro tři tisíce korun," zavolala do redakce ŽivotvČesku.cz Katka Bradáčová.

Katka žije s partnerem Ivem na okraji Prahy. Často je ale k vidění v centru města, kde shání různými způsoby peníze. A i když si svého psa podle svých slov hlídá, stalo se to, že jí utekl.

"Teď je v útulku v Praze Troji a já nemám na to, abych ho vyplatila. Chtějí po mě 2731 korun, které nemám. A tak bych chtěla poprosit lidi, jestli by mi pomohli," požádala redakci ŽivotvČesku.cz Katka.

Rozhodli jsme se, že jí pomůže zveřejněním článku o jejím aktuálním trápení.

Katka dlouhodobě žije na ulici, i přestože se snaží o svého psa vzorně starat, tentokrát jí utekl. Podle jejích slov psa odchytili strážníci Městské policie. A pes putoval do útulku.

Kdybyste Katce chtěli nějakým způsobem pomoct, můžete kontaktovat redakci na emailu: [email protected] Vaše vzkazy Katce předáme, případně poskytneme kontakt.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.