Reklama:

Kauza Charlotte Štikové připomíná hon na Džambulku Ivetu Bartošovou. Její matka mluví o zásahovce, Ornella o novodobém otroctví

Iveta Bartošová a Charlotte Štiková
Iveta Bartošová a Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto 2x
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2024

Kauza Charlotty Štikové aktuálně připomíná letní aféru Ivety Bartošové, kdy byla údajně unesena do Itálie, kam si pro ni přijel její tehdejší partner Josef Rychtář. V případě Charlotty Štikové, která údajně prchla na Moravu s neznámým mužem, vystupuje v roli ochránkyně její matka Monika Binias, která se svěřila na sociální síti, že má o dceru strach a plánuje povolat i zásahovou službu. Reaguje tím na informace, které Ornella Koktová uvedla ve svém podcastu. O tom, že Charlottě v posledních dnech nabídla pomocnou ruku, promluvila Ornella Koktová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Podivná situace kolem Charlotty Štikové neutichá - ba naopak nabírá na obrátkách. Den poté, co vzbudila rozruch svou přítomností v Karlových Varech, vyšel na placené platformě podcastový díl, kde Ornella Koktová promluvila o hrůzných informacích týkajících se její mladší sestry.

Reklama:

Ornella Koktová uvedla, že se byla nedávno podívat za Charlotte v jistém salónu, kde měla její sestra pomáhat a občas i někoho ostříhat, jelikož je vyučená kadeřnice. "Byla shrbená, ztrhaná ve tváři, strašných vrásek a ruce měla jako stařena. Ten její výraz v obličeji vypovídal o tom, že musela vidět hrůzy, nějaké horory," šokovala na začátek Ornella s tím, že se od různých lidí dozvěděla, že její sestra je prý v daném salónu vězněná ve sklepních prostorách.

"Charlotte podle těch informací žije v novodobém otroctví, žije ve sklepě bez oken. Byla tam nějaká matrace, kde údajně masírují lidi, ale bylo to o tom, že Charlotte tam bydlí, prý tam pracuje, ale nedostává výplatu," prozradila nepříliš srozumitelné informace influencerka.

Její sestra byla prý i svědkem násilných akcí. "Prý se před ní ti lidi ze salónu začali bodat noži po nějaké hádce. Charlotte prý utekla a asi se někde toulala s tím Kociánem," popsala podivný životní styl své sestry vystrašená Ornella. Charlotte prý je bez peněz a nemá ani mobil.

Nebezpečná situace kolem nejmladší »Štiky« svedla podle všeho dohromady i dvě znesvářené strany - Moniku Binias a starší dceru Ornellu.

Dle vyjádření Binias na sociální síti je připravená svou dceru, která mezitím údajně utekla s neznámým mužem na Moravu, zachránit. "Já jsem od včerejška ve spojení s Ornellou. Vlastně nevím, co je pravda, jestli je vězněná, nevězněná. Nevím teď, co mám dělat, chci se spojit s Ornellou, která teď odletěla, abych zjistila tu adresu a poslala bych tam zásahovku, nebo já nevím. Držte mi palce," uvedla zlomená Monika Binias s tím, že prožívá nejhorší chvíle svého života.

Ornella Koktová pro ŽivotvČesku.cz potvrdila, že sestře ještě před jejím odjezdem do Karlových Varů nabídla pomocnou ruku, čemuž přitakávala v telefonátu i její babička. "Psala mi, že se chystá do Varů. Před pár dny jsem jí nabízela kompletní pomoc, že může u nás začít nový život, ale odmítla," uvedla podnikatelka a manželka Josefa Kokty.

Kauza, která nebude mít, doufejme, tragický konec, nápadně připomíná situaci kolem Ivety Bartošové, které chtěl také kdekdo pomoci, ale bezúspěšně. Charlotte Štiková, stejně jako zesnulá zpěvačka, k sobě přitahuje podivné, možná až bizarní situace a velmi zvláštní osoby.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: