Kdo složil hvězdně nazpívaný hit seriálu Sestřičky? Davida Gránského mladší bratr Tom Sean

Tom Sean je nadaný zpěvák
Tom Sean je nadaný zpěvák
Foto: Archiv Tom Sean
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 12. 2020

Díky charitativnímu hitu seriálu Sestřičky Modrý kód na sebe Díky Vám opět zabodoval mladý zpěvák Tom Sean (16). Mladší bratr herce Davida Gránského (28) k němuž totiž složil hudbu! Společně s Davidem v klipu vzdávají hold lékařům bojujícím s koronavirem i Sabina Laurinová, Saša Rašilov, Adéla Gondíková, Petr Vaněk, Sandra Nováková, Ondřej Rychlý, Natálie Halouzková, Míša Tomešová, Petr Ryšavý, Amélie Pokorná, Veronika Divišová, Kristýna Frejová, Daniela Šinkorová, Michaela Dittrichová. Režie se ujal partner Sandry Novákové a režisér seriálu Sestřičky Vojtěch Moravec.

Tomův song se okamžitě vyšvihl na první místo mezi Trendy na YouTube. O jeho zařazení rozhoduje řada faktorů, např. počet zhlédnutí, rychlost jeho generování, odkud zhlédnutí přichází, stáří videa a jeho výkon ve srovnání s dalšími nedávno přidanými videi kanálu. Kombinací těchto faktorů pak vzniká seznam videí, která ukazují, co se děje na YouTube, a která budou pro diváky relevantní a budou odrážet záběr této platformy. YouTube nepřijímá platby za umístění na kartě Trendy a ani nijak neprotěžuje konkrétní autory. Při výběru videí pro kartu Trendy nezohledňuje ani zhlédnutí z reklam na YouTube.

V neděli Tom na úspěch hned navázal a vydal single s názvem Ty To Víš, jež je zároveň pilotní skladbou dlouho očekávaného debutového EP. „Hudbu jsem skládal s Honzou Gajdošem, texty jsem si psal všechny sám,“ říká talentovaný Tom. To na svět vyjde začátkem roku 2021. Spolu se singlem přichází i s jedinečnou kolekcí, ve které krom limitované řady oblečení nechybí ani kalendář fotek z objektivu »fotografa lidských duší« Martina Becka.

Fotografie vznikly během časosběrného focení s Martinem Beckem, uměleckým fotografem Národního divadla a autorem mnoha uznávaných fotografií světoznámých osobností, mezi než patří jeho svátost Dalajláma, Miloš Forman nebo Jaromír Jágr. Nelze opomenout ani Václav Havla, kterého měl Martin Beck před svým objektivem v ateliéru jako poslední, než v roce 2011 zemřel. Ve svém obsáhlém portfoliu má snímky několika z nejúspěšnějších hudebníků ze zahraničí, mezi něž patří například světoznámý DJ Martin Garrix, legendární Ozzy Osbourne nebo zesnulý Chester Bennington, frontman skupiny Linkin Park. Vybrané fotografie z této série Beck zařadí do své několik let připravované sbírky »Deep Inside«, složené z fotografií desítek předních českých a slovenských hudebníků.

Videoklip k Sestřičkám:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.