Reklama:

Kdo z vás to má? Odhodlaný výraz ve tváři a litry potu. Takhle zoceluje své tělo Jiří Paroubek v Chorvatsku

bývalý politik Jiří Paroubek
bývalý politik Jiří Paroubek
Foto: Se svolením Jiřího Paroubka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2021

Na své třetí letošní dovolené na chorvatském ostrově Brač se bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (68) s chutí pustil do nové sportovní disciplíny - joggingu. A pokud si někdo myslel, že někdejší premiér patří do starého železa, přepočítal by se. "Kromě cvičení denně uplavu tři až čtyři kilometry," prozradil pro ŽivotvČesku.cz bývalý politik, který má aktuálně opravdu skvělou formu.

Reklama:

Jiří Paroubek letos navštívil již třetí destinaci. Nejprve byl začátkem minulého měsíce ve Francii, kam se vrací pravidelně již tři dekády, poté se přesunul do Rakouska. Středisku poblíž Salzburgu je expremiér podle svých slov věrný dvacet let. Momentálně Jiří Paroubek tráví čas v Chorvatsku.

Reklama:

"Po protahovacích a posilovacích cvicích brzy ráno a po více než hodinu trvajícím čínském cvičení čchi-kung jsem se pustil také do joggingu. Poté, co jsem seběhl z kopce na blízkou pláž, jsem si dal půlhodinové plavání. Každý den uplavu tři až čtyři kilometry," popsal bývalý premiér svůj režim v destinaci, která patří mezi turisticky velmi atraktivní.

Jiří Paroubek tak nabírá sily na chystaný rozvod se stále ještě zákonnou manželkou Petrou (47), s níž však již čtyři roky nežije. K oficiálnímu konci manželství by mělo dojít na konci srpna.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: