Kdyby byl každý porod takový, jsem těhotná klidně každý rok. Eva Burešová se podělila o dojemné vzpomínky z příchodu druhého syna

Přemek Forejt a Eva Burešová
Přemek Forejt a Eva Burešová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 11. 2022

Porod je velmi významným, ale náročným okamžikem v životě ženy. Herečka Eva Burešová (29), které se v srpnu letošního roku narodil syn Tristan William, měla štěstí na velmi harmonický příchod potomka na svět. V pořadu ShowTime se o průběhu porodu velmi otevřela a řekla, že od případných dalších potomků ji tento zážitek rozhodně neodradil. "Těžko se mi s tím bříškem loučí, miluju každou jizvu, každou strii," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

S partnerem Přemkem Forejtem (35) má Eva Burešová prvního společného potomka. Z předchozího vztahu má ještě syna Nathaniela (5), zatímco známý šéfkuchař má dceru Stellu (9). Vzhledem k tomu, že herečka se nikdy netajila tím, že by si velice přála velkou rodinu, není vyloučené, že se počet jejich ratolestí v budoucnu ještě rozroste, což potvrdilo i její prohlášení v pořadu TV Prima ShowTime

"Měla jsem nádherný a harmonický porod. Opravdu to byl nádherný zážitek. Kdybych takhle měla rodit pokaždé, tak budu těhotná klidně každý rok. Byla to fakt nádhera," popsala herečka, která se kvůli těhotenství musela vzdát role v úspěšném seriálu ZOO. 

Těhotenství hodnotí Eva Burešová jako velmi pozitivní zážitek i přesto, že na těle každé nastávající maminky většinou zanechá určité stopy. Sympatická brunetka se tím však příliš netrápí.

"Moje postava momentálně rozhodně není »úžasná« v časopisovém měřítku. Kila dole zatím nejsou a svaly pevné rozhodně také ne. Moje tělo je úžasné v tom, že i po takovém stresu a zápřahu, jaké mělo devět měsíců, dokázalo vytvořit úžasného malého chlapečka. Za to tomu tělu budu navždy vděčná. Těžko se mi s tím bříškem loučí, miluju každou jizvu, každou strii," uvedla pro ŽivotvČesku.cz směrem k tomu, jak svou figuru momentálně vnímá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.