Když je šéf příliš známý, musí do utajení náhradník

Utajený šéf
Utajený šéf
Foto: Se svolením TV Nova
Redakce |
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2022

Už v úterý večer přinese TV Nova závěrečný díl premiérové řady reality show Utajený šéf. Poslední navštívenou firmou je Umbrella Mobility starající se o rozsáhlou autobusovou flotilu a zajišťující dopravu do mnoha evropských destinací. Zdejší šéf Pavel Steiner je nicméně osoba dobře známá ve firmě i mimo ni, takže namaskovat se tentokrát odhodlá jeho pravá ruka Tomáš Halla.

Jelikož platí, že čím šílenější kostým si šéf navlékne, tím spíš ho nikdo neodhalí, nebojí se Tomáš velmi razantní proměny. Vlasy si nechá obarvit na platinovou blond, upravenou bradku promění v úzký blonďatý proužek pod spodním rtem hodný bývalého veksláka a vzhled doladí ještě brýlemi a protézou s lehkým předkusem. Ani co se oblečení týče, není to právě módní guru, protože vybraná kombinace tepláků a mikiny doplněná ledvinkou spolu právě dvakrát neladí.

Převlek je potřeba vždycky nejprve řádně otestovat a tentokrát se vhodný testovací subjekt přímo nabízí. Tomáš se rozhodne předvést svou novou podobu před Pavlem Steinerem a může si gratulovat, protože jeho nadřízenému se rozsvítí až po notné chvíli. Tomáš může směle vyrazit do provozu, ovšem protože Pavel nechce zůstat stranou, rozhodne se nechat také namaskovat a vyrazit na lehkou kontrolu. Poznají ho jeho zaměstnanci jako bezdomovce nebo coby postaršího cvičence v extravagantním úboru?

Premiérový díl Utajeného šéfa zítra ve 20:20 na Nově a už teď na Voyo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.