Keanu Reevese při dovádění v moři zrazovaly plavky. Nestárnoucí idol žen ukázal víc, než sám chtěl

Autor: Profimedia | Keanu Reeves
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2021

Kanadský herec Keanu Reeves (57) rozhodně nepatří mezi slavné muže, kteří své fanoušky uchvátili pouze nadáním. Mimo to je oblíbený pro svou dobrosrdečnost, skromnost a pokoru. Ženy ale nemohou odolat především jeho tělu a tak není divu, že na sebe na jedné z kalifornských pláží strhl pozornost. Plavky mu totiž příliš dobrou službu neudělaly a herec tak poodhalil část svého pozadí.

Jeden z nejznámějších herců své generace, oblíbený z filmů jako jsou například John Wick či Matrix, vypadá už řadu let téměř stejně. Pro svůj vzhled a pro dobráckou povahu je oblíbený především u žen, které v internetových diskuzích otevřeně přiznávají, že takovému muži by lehce podlehly. Není proto divu, že si některé z přítomných dam na pláži v Kalifornii nenechaly ujít pohled na jeho odhalené tělo.

Ve vlnách se Keanu Reeves cítí jako ryba ve vodě a nemá nejmenší problém si na pláž vyrazit i bez doprovodu. "Plavání je jedna z činností, které mě udržují v dobré fyzické kondici," řekl herec, jak cituje deník The Sun. Zdá se, že tento druh pohybu je mu skutečně prospěšný, protože v 57 letech jeho tělo vypadá skutečně udržovaně.

Při relaxu ve vlnách na pobřeží Malibu se oblíbenému herci nejprve omotala řasa okolo ruky a následně mu lehce sklouzly plavky. Kamera zachytila, jak malé starosti si s tím herec dělal a také nenápadné pohledy ze strany přítomných žen. Keanu Reeves, přestože je celosvětově známá celebrita, se choval jako úplně obyčejný člověk a případného kontaktu s ostatními návštěvníky pláže se nebál.

Herec Keanu Reeves
Herec Keanu Reeves
Foto: Showpix

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.