Kelly Brooková, kterou kvůli váze ponižoval bývalý přítel, se o víkendu provdala za italského modela. Veselka přišla na 15 milionů

Kelly Brook a Jeremy Parisi
Kelly Brook a Jeremy Parisi
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2022

Po sedmiletém vztahu si anglická herečka, modelka a televizní moderátorka Kelly Brooková (42) a herec Jeremy Parisi (37) vyměnili manželský slib. Veselka se konala v oblíbeném prázdninovém místě, kterým je italské přístavní město Civitavecchia, a to za přítomnosti mnoha hostů. Brunetka, jež zažila šikanu kvůli své postavě, promluvila pro magazín Mirror o tom, jak dnes vypadá její jídelníček. Zelenina a ovoce prim rozhodně nehrají.

Ceremoniál byl původně naplánován jako venkovní akce, ale neočekávaná bouřka přiměla snoubence na poslední chvíli změnit plány. Obřad se proto konal za zdmi vily Torre di Cicero z 19. století, uvedl magazín Daily Mail.

Novomanželé hostům, mezi kterými byla například i australská zpěvačka Kylie Minogue (54), zajistili i povyražení v místním lunaparku. Cena celé akce se měla vyšplhat k částce 500 000 liber, což je v přepočtu 15 milionů korun.

Jedna z nejpopulárnějších televizních moderátorek se seznámila se svým milým v roce 2015. Za sebou už měla několik nevydařených vztahů, mezi její partnery patřili herci Jason Statham (55) a Billy Zane (56) či ragbista Thom Evans (37), se kterým dokonce čekala holčičku, ale bohužel potratila.

Dalším přítelem byl herec David McIntosh (36), který je známý ze snímku Gladiátor. Právě ten měl ale modelku ponižovat a říkat jí, že je tlustá. Pravděpodobně i proto vydržel vztah jen několik měsíců. S negativními komentáři na svou postavu se herečka setkává poměrně často.

Před pár lety prozradila, že se její velikost pohybuje mezi 8 a 12, záleží na tom, jak se zrovna stravuje. A právě po boku svého manžela Jeremyho si dopřává italskou kuchyni. "Když jsem se před lety přestěhovala z LA zpět do Spojeného království, opustila jsem Atkinsonovu dietu. Nebylo to plánované, ale spíš jsem si chtěla trochu víc užívat života. Můj přítel je Ital a žije ve Francii, takže vařím hodně těstovin a ráno většinou snídáme croissanty," řekla pro magazín Mirror.

Poukázala také na to, jak se mění s přibývajícím věkem. "Více přijímám sama sebe. Když jste mladší, jste automaticky štíhlejší. Když jste starší, mnoho sklenic vína a příliš mnoho čokoládového dortu už se na postavě projeví," uvedla britská hvězda s tím, že se nikdy nebránila úpravám fotek ve Photoshopu.

"Nikdy jsem neřekla, že jsem dokonalá, a nikdy jsem neřekla, že jsem hubená. Někdy, když vidím obrázek a můžu ho trochu vylepšit, to udělám, stejně tak jako všichni ostatní. Od té doby, co jsem začala s modelingem, jsem na každý snímek použila Photoshop. Nevidím v tom žádný problém," řekla v minulosti pohledná brunetka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.