Kelly z Beverly Hills 90210 má krásnou dceru. 23letá Luca Bella nezapře podobu matky, ale i otce z Twilight

Jennie Garth má 23letou dcerou, která jde v jejích šlépějích
Jennie Garth má 23letou dcerou, která jde v jejích šlépějích
Foto: showpix.cz

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. To platí i v případě herečky Jennie Garthové (48), jejíž nejstarší dcera Luca Bella Garthová Facinelliová (23) sdědila půvab své slavné matky. A navíc se rozhodla jít také v jejích šlépějích a zkusit štěstí v záři reflektorů a stát se filmovou hvězdou. Obě si spolu dokonce zahrály v drama z roku 2019 Your family or Your life a představitelka Kelly z kultovního seriálu Beverly Hills 90210 je na dceru náležitě pyšná a podporuje ji.

Mnohdy není lehké být dcerou hollywoodské hvězdy. Některé slavné děti takového faktu využívají, ale 23letá Luca Bella je normální dívka, která svou mámu obdivuje, a i když se rozhodla vydat stejnou cestou jako herečka, nesnaží se využívat výhod, které by mohly plynout ze strany Jennie Garthové. Obě si spolu skvěle rozumí a mají mezi sebou hezký vztah. Dokonce je spojují i některé zvyky.

"Prostě přijdeme domů, vyrazíme do kuchyně a jíme humus nebo cokoli jiného tam najdeme. Někdy se z toho stane večeře, protože pak už jsme přecpané a klasickou už nezvládneme," řekla Jennie Garthová v rozhovoru pro US Magazine s tím, že dceři vždy ráda se vším poradí, protože si sama prošla těžkými začátky kariéry, kdy neměla nikoho, kdo by ji vedl.

"Je tak mladá a krásná. Sedím tady a říkám si: Panebože, to jsem přesně já před mnoha lety. Ale je zajímavé teď sledovat to stejné z jiné perspektivy. Jsem ráda, že jsem tady, abych ji vedla a byla její rádkyně - když by o to stála nebo to potřebovala. Já jsem krom svého týmu nikoho neměla. Mít mámu, co má s podobnými věcmi zkušeností, je docela fajn," vyjádřila se v rozhovoru pro US Magazine sympatická blondýnka o své nejstarší dceři Luce Belle.

Americká hvězda Jennie Garthová má za sebou hned několik nevydařených manželství a v oblasti lásky zatím neměla příliš štěstí.

Ale z pětiletého vztahu a posléze dalších let manželství s pohledným hercem Peterem Fascinellim (47), který je známý také jako doktor Carlisle Cullen z upírské ságy Twilight, vzešly hned tři děti – právě Luca Bella, nedávno osmnáctiletá Lola Ray a nejmladší Fiona Eve, které je čtrnáct. Nejstarší dcera však vyrostla do podoby krásné matky a na jejích fotkách, především těch, kde je Jennie přibližně ve stejném věku, je podoba znatelná. Ovšem i rysy charismatického a pohledného otce se promítají v její tváři. Sdědila tak podobu obou hvězdných rodičů - tedy ideální kombinaci.

Odchod hollywoodského herce Luka Perryho (†52) byl v roce 2019 velkou tragédií, se kterou ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.