Kevin ze Sám doma má novou image. Macaulay Culkin změnil účes a natáčí hororový seriál

Herec Macaulay Culkin
Herec Macaulay Culkin
Foto: Showpix.cz

Už jako malý chlapec se stal celosvětově známou hvězdou. Americký herec Macaulay Culkin (40) se proslavil jako Kevin McCallister v kultovní rodinné komedii Sám doma a jejím pokračování. Právě obrovská popularita se podepsala na tom, že si v průběhu let začal zahrávat s drogami a fotografové ho v jednom kuse zachycovali v nelichotivých situacích, kvůli kterým o něj začali mít fanoušci vážné obavy. Loni v srpnu oslavil kulaté 40. narozeniny a zdá se, že si dal život do pořádku a konečně našel správnou rovnováhu.

Dětská hvězda Macaulay Culkin dlouhé roky trpěl kvůli slávě, která přišla v brzkém věku a v podstatě přes noc. A tak není divu, že se do jeho života vkradly věci, které občas s extrémní popularitou a světem pozlátka a úspěchu souvisí. "Piju a kouřím. Ale na drogy nesahám. Miluji je. Jsou jako staří přátelé. Ale někdy své přátele přerostete," řekl Macaulay Culkin v rozhovoru pro magazín Esquire.

Po letech se mu podařilo zvládnout svoje vnitřní démony, se kterými bojoval a na veřejnosti se začal objevovat vždy upravený, elegantně oblečený a vystupoval velmi kultivovaně. To byla velká změna po období, kdy ho paparazzi dost často zachycovali na ulici ve stavu, kdy bylo zřejmé, že herec není v pořádku a něco se s ním děje.

Aktuálně se účastní natáčení nové role v 10. řadě populárního televizního seriálu American Horror Story, kde ho fotografové zvěčnili na snímcích během jedné z drsných bojových scén. Herec, který měl 9 let vztah s kráskou Hollywoodu Milou Kunis (37) a jeho současnou partnerkou je modelka a tanečnice Brenda Song, vypadá dobře a je zřejmé, že oproti minulosti prožívá konečně klidné období.

Český dabing je ve světě proslulý. Za jeho úspěchem stojí skvělí dabéři, kteří dotvářejí f...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.