Kiki z kulinářské show MasterChef vyřazení netrápilo. Teprve teď prozradila, co nosila pod tričkem u plotny

Kristýna Zelénková alias Kiki
Kristýna Zelénková alias Kiki
Foto: Se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 11. 2021

V soutěži MasterChef Česko začíná atmosféra pořádně houstnout. Finále už se blíží mílovými kroky a zbývá jen hrstka soutěžících, kteří stále ještě mohou získat titul výherce a s ním spojenou výhru. Kristýna Zelénková alias Kiki, která ze soutěže už byla vyřazena, ji na obrazovkách stále sleduje. "Sleduji to a musím říct, že mě to docela baví," řekla Kristýna Zelénková pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, komu fandí.

Letošní řada show MasterChef Česko se vyznačuje mimořádně talentovanými soutěžícími. Mezi ně donedávna patřila i krásná Kristýna Zelénková, které v show nikdo neřekl jinak než Kiki. Ta se probojovala do týmu Radka Kašpárka, a přestože se u plotny umí otáčet, na výhru ani finále nedosáhla a byla vyřazena. Příliš hořké pocity ale neměla.

"Byla jsem zklamaná, to určitě, ale v tu chvíli jsem už věděla, že jsem těhotná, takže pro mě byly důležitější jiné věci než soutěž. Musím říct, že se mi v tu chvíli asi docela ulevilo, že budu doma a budu si to užívat," řekla pro ŽivotvČesku.cz Kristýna Zelénková, která je nyní už maminkou roztomilé holčičky, jež dostala jméno Ella.

Ze soutěže už nečekaně vypadli i lidé, kteří byli diváky považováni za favority. Například od Giviho diváci očekávali, že se dostane do velkého finále a o titul MasterChef a peněžní výhru ve výši milionu korun alespoň zabojuje, pokud už ji nevyhraje. Kiki vnímá rozdíl v tom, komu nyní fandí a kdo je favoritem.

"Já fandím Petře, ale už od začátku máme asi všichni favoritku Besky, takže těžko říct. Sleduji to a musím říct, že mě to docela baví, jak už moc nevím, co se tam dělo. Jsou to pro mě novinky a je to teď o to napínavější," dodala pro ŽivotvČesku.cz Kristýna Zelénková, která se nyní soustředí především na péči o dcerku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.