Kladný vztah k alkoholu. Další díl reality show, kde se mění manželky, bude plný zlatavého moku

Filip si rád dopřeje pivo i k snídani
Filip si rád dopřeje pivo i k snídani
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2020

Slavná reality show, ve které si dvě rodiny vymění manželky, bude opět plná emocí. Diváci se dočkají rozuzlení otázky, zda Jana dokáže zvládnout náhradního manžela, který má velmi kladný vztah k alkoholu, a jak si poradí Květa v náhradní rodině, která žije na ubytovně a tatínek je navíc nezaměstnaný.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Cheznovic, Janou (28), Daliborem (34), Rosťou (11), Danem (10) a Kristiánem (4). Tento pár do Výměny manželek přihlásila Jana, protože si přestali rozumět. Důvodem je i to, že Dalibor je stále nezaměstnaný a žijí tak pouze z přídavků. Navíc se hádají i kvůli výchově dětí.

Na druhé straně poznáme Květu (33), Filipa (35), Olivera (12) a Michala (8), kteří žijí v Břežanech. Pár je spolu necelý rok a největším problémem mezi nimi je Filipova přehnaná láska k alkoholu. Květa do Výměny vkládá velké naděje a doufá, že ho náhradní manželka srovná.

To, že Filip přehnaně konzumuje alkohol pozná jeho nová manželka už první den, kdy si hned po přivítání naleje pivo. To bude pokračovat v průběhu celého týdne. Ranní cesta na nákup je vždy spojena s konzumací piva a večer se chodí do hospůdky.

Filip je o víkendu podle jeho slov schopný být v hospodě celou noc a dorazit až ráno. Kvůli alkoholu si musela Filipova matka vzít jeho syna do péče, nyní se vídají, ale nikdo neví, jak to bude dál, protože Filip nemá mnohdy ani čas udělat si se synem úkoly.

Je tak zcela jasné, že další díl slavné reality show bude plný emocí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.