Klára Kolomazníková z Holek zhubla 15 kilo. Prozradila, co za její proměnou stojí

Zpěvačce se podařilo zhubnout 15 kilo
Zpěvačce se podařilo zhubnout 15 kilo
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 11. 2020

Zpěvačka Klára Kolomazníková (41), bývalá členka populární skupiny Holki, před nedávnem oslavila narozeniny. Jako maminka osmileté dcery Valérie má v současné době dvojnásobně napilno, ale i tak zvládá domácí výuku, pracovat na nových hudebních projektech a ještě k tomu se věnovat cvičení a přísnému režimu, díky kterému se jí podařilo zhubnout skvělých 15 kilogramů. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak šla kila dolů a co připravuje nového.

Klára Kolomazníková je sympatická zpěvačka, která začínala v roce 1999 v populární dívčí skupině Holki, za jejíž vznikem stál známý hudební skladatel Peter Fider (47). O čtyři roky později však z úspěšného projektu odešla a rozhodla se věnovat sólové dráze. Hudbu však neopustila ani v době koronavirové krize.

"V rámci možností se mám teď docela fajn. Samozřejmě je těžší období pro nás všechny. Člověk musí brát danou situaci tak, jak je a těšit se na lepší zítřky. Mám teď dceru doma, každý rodič to zná. Učení, práce, domácnost, ale vše se dá zvládnout. Těším se na jaro, kdy začne zase všechno kvést, a věřím, že celková situace už bude o hodně lepší. Teď je důležité mít pořád čas i sám na sebe a věnovat se dál svým koníčkům a vydržet. Co se týká mé práce, tak v současné době pracuji na novém singlu s Danielem Škráškem (hudebník a člen skupiny Argema, pozn. red.)," řekla Klára Kolomazníková pro ŽivotvČesku.cz.

Jednu dobu se potýkala s problémem souvisejícím s její váhou a postavou. Ale za poslední měsíce prošla výraznou proměnou a podařilo se jí zhubnout. Co stálo za jejím rozhodnutím změnit to, jak vypadá?

"Jednoho dne jsem šla do kina na film Ženy v běhu a to mě inspirovalo. Byla jsem na sebe naštvaná, že jsem tak při těle, ale běh a celkově sport mi byl cizí. Ale řekla jsem si, že se zakousnu a zkusím to i přes své zdravotní problémy s Crohnovou chorobou. Běhám rok a půl a letos jsem zapojila i cvičení - například to s 30denní výzvou, ke které jsem i nazpívala taneční hymnu. Song napsal Zdeněk Hrubý a já ho otextovala. Kombinace běhu a domácího cvičení mi opravdu vyhovuje. Shodila jsem zatím 15 kilo a nejde to nahoru, za což jsem moc ráda. Konečně žádný jojo efekt. Mám před sebou ještě spoustu práce, ale člověk se už cítí mnohem líp. Ve cvičení mě velmi podporuje i můj nový přítel, který má rád sport. A podpora je v tomto ohledu velmi důležitá. A také mít cíl. Na sociálních sítích mi chodí pozitivní reakce od lidí, což je fajn. Už jsem dokonce motivovala pár z nich ke změně. To je pro mě velmi příjemná odezva," promluvila o svém úspěšném procesu hubnutí bývalá členka skupiny Holki pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka má osmiletou dceru, která chodí do třetí třídy. S domácí výukou během koronaviru však nemá ani jedna z nich větší problém.

"Samozřejmě učení je teď z domova náročnější. Ale máme úžasnou paní učitelku a věřím, že už brzy dcera nastoupí zpět do školy a celkově se tento stav zlepší. Zatím to zvládáme, nic jiného ani nezbývá," přiznala pohledná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Dcera Valérie slaví 18. listopadu deváté narozeniny. Proběhne s ohledem na vládní opatření nějaká oslava? "Vzhledem k situaci budeme jen s nejužší rodinou a až to bude možné, vše si vynahradíme. Myslím, že teď nejsou důležité velké oslavy, ale hlavně to, abychom byli zdraví a vše se zvládlo. Moc se těšíme na Vánoce, když jsou malé děti, je to o moc hezčí a intenzivnější. Ale mám pocit, že jsem Valinku přivedla na svět před chvilkou a už to bude 9 let. Čas utíká. Letošní rok byl velmi zvláštní asi pro všechny. Ale mně přinesl po několika letech nového partnera, tak je ten život hned veselejší. Všem přeju, ať se mají co nejlépe a jsou zdraví," řekla Klára Kolomazníková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.