Klára Vytisková je potřetí matkou. Přivedla na svět syna se vznešeným jménem. Promluvila kolegyně

Klára Vytisková je potřetí matkou
Klára Vytisková je potřetí matkou
Foto: nexfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 3. 2021

Trojnásobnou maminkou se stala zpěvačka a bývalá porotkyně televizní hudební show Klára Vytisková (35), která přivedla na svět zdravého chlapečka. S manželem Romanem Víchou prožívají obrovské štěstí a dvě dcery, které vychovávají, přivítají do rodiny nejmladšího bratříčka, který dostal jméno se vznešeným významem. "Je to moc krásné," vzkázala kolegyně a zpěvačka Marta Jandová přes redakci ŽivotvČesku.cz.

Klára Vytisková zpívala v kapele Toxique a posléze se rozhodla vydat na sólovou dráhu. Spolupracuje s manželem Romanem, který ji velmi podporuje i z důvodu, že je sám muzikantem. Za něho se provdala v roce 2010 a vychovávají spolu dvě dcery. Na svět přivedla jako třetího potomka poprvé chlapečka, který dostal od rodičů vznešené jméno.

Jméno Alfons má původ v Německu a jeho další variantou je Alfonz. Znamená připravený k boji, vznešený a ušlechtilý. Do vínku tak novorozený chlapeček dostal vlastnosti, které mají v životě důležitou roli.

Milé přání poslala i dcera legendárního hudebníka Petra Jandy, která se zpěvačkou působila v porotě čtvrtého ročníku televizní pěvecké soutěže. "Je to moc krásné. Tak už je vás 5. Naše trojka moc gratuluje a ať jste všichni zdraví a šťastní," vzkázala přes ŽivotvČesku.cz kolegyně Marta Jandová.

Patří k pohledným párům českého showbyznysu. Hokejový tréner týmu Litvínova a legenda z Na...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu