Kolik měří Tom Cruise: Herec přiznal, že pouhých 170 centimetrů považuje za svůj největší nedostatek

Herec Tom Cruise
Herec Tom Cruise
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2022

Herec Tom Cruise (60) patří mezi nejobdivovanější herce, který je známý tím, že mnoho kaskadérských kousků chce při natáčení provádět sám. Mohlo by se zdát, že má velmi vysoké sebevědomí, přeci jen má ale nedostatek, který ho trápí. Tím je jeho výška. Magazínu Empire přiznal, že je na toto téma velmi citlivý.

Kdo sledoval filmy, nemusel si výškového rozdílu mezi Tomem Cruisem a jeho kolegy všimnout. Produkci se nehodilo, aby hlavní hrdina byl výrazně menší než ostatní, proto to tak většinou ani nevypadalo. Kdo však sledoval akce na červeném koberci, mohl vidět, že oblíbený herec vedle mnoha svých kolegů a přátel vypadal menší. Skutečně tomu tak je.

Tom Cruise, přestože patří mezi obdivované akční herce, má jednu velkou nejistotu. Tou je jeho výška, která je rovných 170 centimetrů. Žádná z žen, se kterou byl romanticky spojován, nebyla menší než on. Například bývalá manželka Nicole Kidmanová měří 179 centimetrů, další bývalka Katie Holmesová pak měří 175 centimetrů.

"Je to pro mě citlivé téma," přiznal Tom Cruise magazínu Empire, jak vnímá dotazy a narážky na svou výšku. Není se čemu divit, protože například i pro film Top Gun proti němu v hlavní ženské roli stála herečka, která byla vyšší. Kelly McGillisová měří 178 centimetrů, v samotném snímku to tak ale nevypadalo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.