Komentář Dominiky Mesarošové: Trojúhelník Kolečko, Vignerová a Nesvačilová je natolik bizarní, že to vypadá na Kazmu

Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 4. 2023

Nad milostným trojúhelníkem Petra Kolečka (39), Anety Vignerové (35) a Denisy Nesvačilové (31) řadě lidí zůstává rozum stát. Údajné milostné pletky, kdy si populární scenárista přehazuje obě ženy jako »rozkoší hladový« nadsamec, sleduje Česko s údivem. Řada lidí je přesvědčena, že jde o realitu, někteří začínají pochybovat. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila bývalou modelku a playmate Dominiku Mesarošovou (37) s žádostí o komentář, jak vnímá »nekončící kolečko lásky«. Z jejích slov vyplynulo, že jde o tak bizarní záležitost, že by se asi ani nikdo nedivil, kdyby za vším stál známý internetový bavič a provokatér Kamil Bartošek (37) alias Kazma.

"Přiznám se, že trojici aktérů osobně neznám. Ale podle mě je to nejspíš nějaká »Kazmovina«. Je to natolik bizarní, že se nechce věřit, že je někdo něčeho takového schopen. Na druhou stranu takovéto vztahy, které stojí na vícero zúčastněních, bývají často paradoxně dlouhodobě stabilní," okomentovala pro ŽivotvČesku.cz pohledná Dominika Mesarošová milostný trojúhelník Kolečko a jeho dvě »samice«.

Situace ohledně Kolečkových »velmi křehkých vztahů« se v posledních dnech změnila několikrát natolik a tak zásadně, že je poměrně těžké se vyznat, která z dam se více těší z přítomnosti scenáristy.

Dějová linka celého příběhu začala na konci loňského léta, kdy se Petr Kolečko rozešel s partnerkou Anetou Vignerovou, s níž má syna Jiříka (3). Údajným důvodem bylo, že si začal s herečkou Denisou Nesvačilovou. Následovalo období, kdy »přebíhal« od jedné dámy ke druhé, protože si mezi nimi nejspíš nedokázal vybrat - nebo alespoň to tak mělo vypadat.

Aktuálně se zdá, že »dívčí válku« vyhrála bývalá miss Vignerová, kterou si Kolečko 14. března v tichosti vzal, přestože byl ještě o několik dní dříve vidět s rudovlasou herečkou Nesvačilovou. Vzhledem k turbulenci jejich vztahu však není vůbec jisté, nakolik je tento stav definitivní.

"Uvidíme, jak tento příběh skončí. Budu se opakovat, je to natolik bizarní, že by mě nepřekvapilo, kdyby za tím stál Kazma," dodala pro ŽivotvČesku.cz Dominika Mesarošová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.