Komplikace před bitvou. Karlos Vémola ohlásil zánět v loktu. Boj v ringu si chce dát jako svatební dar

Martin Sekanina / CNC / Profimedia
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 29. 6. 2021

Na konci července by se měl zápasník Karlos Vémola (35) utkat s polským soupeřem Marcinem Naruszczkou (38). Necelý měsíc před zápasem Karlos Vémola ohlásil, že má zánět v loktu a bere antibiotika. Organizace Oktagon ale věří, že k zápasu dojde. "Kdyby byl zápas v ohrožení, tak věřím, že mi Karlos dá vědět," uvedl promotér Ondřej Novotný pro ŽivotvČesku.cz.

Český bijec Karlos Vémola a polský zápasník Marcin Naruszczka by se měli utkat v rámci turnaje Oktagon 26 na pražské Štvanici už 24. července. Za favorita zápasu je považován český zápasník, který na červenec plánuje také svatbu s partnerkou Lelou Ceterovou.

Necelý měsíc před zápasem Karlos Vémola přiznal, že bere antibiotika a léčí zánět v loktu. Ruku má momentálně v obvazu a snaží se hlavně posilovat spodní partie těla.

"Operace ramene, zánět loktu, antibiotika… Normálně nám za tohle všichni bojovníci ruší zápasy a to nejsou ani titulové. Je ale jedna výjimka a jsme hodně zvědaví, do jaké formy se Karlos stihne na OKTAGON 26 dostat za rekordně krátkou dobu, protože s rukou v obvazech se opravdu dá tak možná běhat a šlapat na airbiku. Karlos i přesto maká a zápas si dává jako svatební dar, takže žádné rušení nebude," vyjádřila se organizace Oktagon na facebookovém profilu. Promotér Ondřej Novotný potvrdil, že se zápasem počítá.

"Kdyby byl zápas v ohrožení, tak věřím, že mi Karlos dá vědět," uvedl promotér a spoluvlastník Oktagonu Ondřej Novotný pro ŽivotvČesku.cz.

Na 28. červenec pak Karlos a Lela plánují svatbu, která by podle českého bijce měla proběhnout ve velkolepém stylu. Těhotná partnerka se na svatbu těší, také ale pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že letošní léto bude pro ni hodně náročné. Lékaři už jí doporučili, ať se nepřetěžuje a hodně se hlídá.

"Lékaři mi opravdu řekli, ať nic nedělám, nic nezvedám, nikam nechodím a jsem v klidu. Nesmím vůbec namáhat tělo a hlavně nesmím zvedat dceru, což jinak dělám pořád," přiznala Lela Ceterová na začátku června pro ŽivotvČesku.cz zdravotní komplikace. Až do porodu se modelka chce hodně hlídat, aby se kolem ženského těla nic nepodcenilo a příchod nového života proběhl bez strachu.

Influencerka Lela Ceterová (33) se bude vdávat. Již brzy řekne »ano« svému partnerovi a ot...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu