Reklama:

Komu jsou asi její děti podobné. Ewa Farna ukázala foto z dětství, prozradil ji úsměv

Ewa Farna
Ewa Farna
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2024

Zpěvačka Ewa Farna má dvě děti - Artura (4) a Ellu (2). Na sociálních sítích ale své ratolesti z pochopitelných důvody neukazuje. Při příležitosti Mezinárodního dne dětí tak alespoň sdílela své fotky z dětství. Na snímku, kde je oblíbená umělkyně zřejmě v první třídě, ji prozradil její úsměv. Sympatická dvojnásobná maminka má kromě úspěšné kariéry i šťastnou a spokojenou rodinu, což se málokomu podaří. O úspěšném skloubení pracovního a soukromého života populární zpěvačky promluvil pro ŽivotvČesku.cz její objevitel a někdejší manažer Lešek Wronka.

Reklama:

Česko-polská zpěvačka Ewa Farna, jež se proslavila už ve svých třinácti letech, je už dva roky dvojnásobnou maminkou. V březnu 2022 přišla na svět dcera Ella, která doplnila šťastnou rodinu. Tehdy dvouletému Arturovi se narodila sestřička, a i když chvíli trvalo, než se rodina s novým členem sžila, s podporou manžela Martina Chobota zpěvačka vše zvládla.

Reklama:

O rok později dokonce sympatická brunetka získala svého druhého Zlatého slavíka. Ewa je živým příkladem toho, jak lze skloubit pracovní život se soukromím. Z kariéry zpěvačky a maminky má radost i její bývalý manažer Lešek Wronka.

"Mám velkou radost, jak dokáže skloubit kariéru, manželství a mateřství. Pro každou ženu, která chce být ve svém oboru úspěšná, je to velmi náročné. Jelikož má v Martinovi velkou oporu a má vzor nejen z domu, ale taky trošku ve mně, takže jí přeji do třetice všeho dobrého," uvedl pro ŽivotvČesku.cz charismatický podnikatel při příležitosti narození druhého potomka zpěvačky.

Své děti ale manželé zásadně neukazují na sociálních sítích. Na Den dětí tak Farna sdílela na Instagramu alespoň své fotografie z dětství. Malá Ewa si je dodnes podobná, charakteristický je pro ni její úsměv, který už na první pohled odhalí, o koho se jedná. Komu jsou podobné její děti, lze jen hádat.

Kdo je Lešek Wronka:

Česko-polský hudební producent, skladatel, textař, režisér a scenárista. Objevil zpěvačku Ewu Farnou, které dělal manažera a producenta do roku 2014. Byl rovněž manažerem a producentem Gabriely Gunčíkové ze soutěže Česko Slovenská Superstar. V roce 2011 se stal majitelem hudební sítě Bontonland. V letech 2013 a 2014 realizoval koncertní tour punkrockové kapely Doktor PP a zrežíroval celovečerní koncertní show polské zpěvačky Haliny Mlynkové. V roli producenta si pak připsal řadu dalších úspěchů.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: