Konec Pavla Nedvěda v Juventusu a rvačka. U domu Dary Rolins zasahovala policie

Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 12. 2022

Policie v současnosti řeší vzájemné napadení dvou mužů, ke kterému došlo v Tuchoměřicích - v místě, kde má dům zpěvačka Dara Rolins (49). Podle všeho mají být aktéry Pavel Nedvěd (50) a o dvacet let mladší muž. Informaci přinesl jako první portál Blesk s tím, že se tak stalo na konci listopadu - konkrétně den poté, kdy Grande Paolo rezignoval na svůj post ve fotbalovém Juventusu. Pro ŽivotvČesku.cz již dříve jeho dcera uvedla, že domov má rodina v Itálii. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," uvedla Ivana Nedvědová.

V pondělí ve večerních hodinách uznávaný novinář Fabrizio Romano přinesl na sociální síti Twitter informaci o tom, že Pavel Nedvěd náhle končí v roli viceprezidenta Juventusu. Stejně tak rezignovali všichni členové klubového představenstva.

Teď deník Blesk přinesl informaci, že Grande Paolo není jen někdejší zdatný fotbalový kanonýr, ale uspěl by i v rohovnickém sportu. "Můžeme potvrdit vzájemné napadení dvou mužů v úterý před dvaadvacátou hodinou. Co se přesně stalo, bude policie prověřovat," řekla deníku mluvčí Policie ČR Michaela Richterová.

Stát se tak mělo ve večerních hodinách. Konkrétně ve 22:05, kdy záchranáři v Tuchoměřicích ošetřili muže - ročník 1992 - s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem. Po ošetření byl převezen do motolské nemocnice, uvedl portál s tím, že vzhledem k tomu, že Pavel Nedvěd je ročník 1972, tak poslal do nemocnice o dvacet let mladšího muže.

Vztah slovenské zpěvačky a nyní už končícího viceprezidenta fotbalového Juventusu započal loni v létě a podařilo se ho tajit až do zimy. Krásná dcera Pavla Nedvěda na konci loňského roku na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz ale rozmetala veškeré spekulace, když odpověděla na dotaz, zda vztah jejího otce a Dary Rolins znamená stěhování zpět do ČR. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," uvedla Ivana Nedvědová. 

Důvod, proč Grande Paolo a vedení klubu končí, se opět motá kolem peněz. Italské úřady obvinily vedení z falšování účetnictví - to se stalo už v roce 2021, letos na začátku roku byli ale všichni zproštěni viny. Od října ale bylo všech 15 funkcionářů včetně Nedvěda opět vyšetřováno. Jsou podezřelí, že si v letech 2018 až 2020 z přestupů fotbalistů brali protiprávní provize a investorům vykazovali falešné zisky. Jak to vypadá, Grande Paolo teď ještě podle všeho bude kromě Itálie mít »nějaké to řešení« i v ČR.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.