Konečně dobré zprávy: Fotbalová legenda Antonín Panenka je stabilizovaný. Manželka poděkovala lékařům

Antonín Panenka
Antonín Panenka
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 10. 2020

Osobnost českého sportu Antonín Panenka (71) má za sebou náročné dny v benešovské nemocnici, kde byl hospitalizován kvůli rapidnímu zhoršení zdravotního stavu důsledkem nákazy covid-19.

Šokující zprávu o potvrzeném pozitivním výsledku testu na covid-19 u našeho oblíbeného sportovce Antonína Panenky potvrdil »srdcový« fotbalový klub Bohemians Praha 1905 před několika dny. Bohužel se jeho stav ale výrazně zhoršil a musel být převezen na jednotku intenzivní péče do benešovské nemocnice.

Ukázalo se, že fotbalista je neuvěřitelný bojovník. Nevzdal to ani v tak těžké chvíli a díky profesionální a včasné péči lékařů a zdravotníků se jeho stav díkybohu stabilizoval. Jeho manželka neopomněla velmi poděkovat za práci, péči a přístup, který zaujala nemocnice v Benešově.

"Velmi děkujeme benešovské nemocnici za skvělou péči, kterou Tondovi poskytli na profesionální úrovni. Dnes ho převezou do Prahy, kde ho chce mít jeho ošetřující lékař pod svým dohledem," uvedl zprávu od manželky Antonína Panenky na svých oficiálních stránkách fotbalový klub Bohemians Praha 1905, který sám nezapomněl připojit velké díky za péči, které se dostalo legendě českého fotbalu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.