Konečně znovu šťastná. Monika Bagárová vyrazila s novým partnerem za teplem k moři

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 2. 2023

Půvabná Monika Bagárová (28) po náročném období, kdy se v loňském roce rozešla s otcem své dcery, MMA bijcem Makhmudem Muradovem (32), konečně prožívá okamžiky štěstí. Novou lásku našla v pohledném podnikateli z Karlových Varů Leonardu Lekajovi (31) a po jeho boku nyní vyrazila načerpat nové síly k moři i s dcerou Rumiou (2). Ze změny ve zpěvaččině životě má radost také její dlouholetý kamarád, zpěvák Jan Bendig (28). Přiznává ale, že v poslední době spolu nemohou trávit tolik času, kolik byli dříve zvyklí. "Už nemáme samozřejmě tolik prostoru pro to, abychom se viděli," uvedl mladý umělec pro ŽivotvČesku.cz s tím, že samozřejmě pro vytížení Moniky Bagárové má naprosté pochopení.

Monika Bagárová má po smutném období konečně důvod k úsměvu. Krásná maminka malé Rumii totiž před několika měsíci nalezla novou lásku. Jejím partnerem se tak stal podnikatel z Karlových Varů Leonard Lekaj. Pohledný mladý muž albánského původu tam podniká v oblasti pohostinství a také pronajímá nemovitosti.

Dvojice se nyní rozhodla prověřit pevnost svého vztahu na společné dovolené, na kterou vyrazili do Spojených arabských emirátů. Zpěvačka si po zimě v Česku teplé podnebí náležitě užívá a na fotografii, kterou zveřejnila na sociální síti Instagram, je patrné, že má velmi dobrou náladu. Romantická cesta nového páru tak zřejmě probíhá k její spokojenosti.

Štěstí a novou lásku Monice Bagárové přeje její kamarád Jan Bendig, se kterým v roce 2009 soutěžila v talentové soutěži SuperStar. S ním byla umělkyně dříve v denním kontaktu, protože měli domy blízko sebe a byli prakticky sousedé. Pražský dům ale obývala se svým expartnerem, MMA bijcem Makhmudem Muradovem, se kterým se po značně turbulentním období rozešla letos v létě.

Po rozchodu se i s dcerou přestěhovala k Brnu, kde má rodiče a sestru - mít babičku a tetu po ruce je pro maminky samoživitelky často velmi klíčové, pokud mají být schopné se kromě dítěte věnovat také svému zaměstnání.

"Od té doby, co se Monika odstěhovala, už nemáme samozřejmě tolik prostoru pro to, abychom se viděli. Dřív jsme to k sobě měli kousek a byli jsme prakticky sousedé, takže to je pochopitelně jiné. Ale jsme v kontaktu, píšeme si a pořád o sobě víme asi úplně všechno," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig s tím, že mu jeho kamarádka pochopitelně chybí. Je však za její štěstí velmi rád.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.