Reklama:

Kordula Stropnická si odbyla premiéru na přehlídkovém mole. Jako nevěsta byla úchvatná, jen na úsměvy je skoupá

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 1. 2024

Kordula Stropnická, dcera herečky Veroniky Žilkové, si vyzkoušela někdejší profesi své starší sestry Agáty Hanychové a na jeden den se stala modelkou. Na přehlídkovém mole to křehké blondýnce moc slušelo. Zatímco ale Agáta rozdávala úsměvy na všechny strany, Kordula před fotografy šetřila úsměvy. Obě své dcery na přehlídku svatebních šatů doprovodila Veronika Žilková. Není to tak dávno, co herečka viděla svou nejstarší dceru ve svatebních šatech –⁠ koncem roku se sympatická blondýnka účastnila svatby Agáty a Miroslava Dopity na zámku v Roztokách. O svých pocitech těsně po obřadu promluvila pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Přehlídky svatebních šatů se účastnila řada známých krásek. Mezi nejvýraznější modelky patřila Agáta Hanychová, jelikož se na mole setkala se svou mladší sestrou Kordulou. Pro tu byla přehlídka premiérou, ve svatebních šatech ale vypadala jako princezna z pohádky.

Reklama:

Sestry vystřídaly několik šatů –⁠ Agáta dokonce vynesla ty samé, ve kterých se 29. prosince podruhé vdávala. Obě své dcery přijela na přehlídku podpořit i maminka Veronika Žilková, která se s Kordulou a Agátou nechala vyfotit.

Zatímco Kordula má na vdavky ještě čas, Agáta se vdávala již podruhé. Ze svatby s Mirkem Dopitou se Veronika Žilková upřímně radovala. Pro ŽivotvČesku.cz svěřila krátce po obřadu své pocity. "Je to vlastně takové přirozené vyústění jejich partnerského vztahu. Samozřejmě, že svatba byla překvapení, o to více, když se rozešli a dokázali k sobě opět najít cestu, i když v kontaktu spolu byli kvůli Kryšpínovi pořád. To, že se dali opět dohromady, vlastně není takové překvapení jako to, že se před lety rozešli," popsala pyšná herečka radost z toho, že si Agáta vzala za manžela právě otce syna Kryšpína.

"Je to fajn, že je osud svedl dohromady. Beru to tak, že je to láska, která nerezaví," dodala držitelka Českého lva s tím, že Mirka měla vždy ráda celá rodina, a to hlavně kvůli tomu, že se chová hezky ke všem Agátiným dětem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: