Koronavir zasáhl i Standu Hložka. Děkuji Leošovi Marešovi, který mi podal pomocnou ruku, říká

Zpěvák Standa Hložek
Zpěvák Standa Hložek
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 11. 2020

Idol osmdesátých let Standa Hložek (65) měl přes léto velmi úspěšný rok. Na poli hudby se mu začalo dařit, a to díky moderátorovi Leošovi Marešovi (44). S ním totiž po republice vystupoval a zájem lidí byl obrovský. "Měli jsme dvanáct vystoupení, zničil to ale koronavirus," řekla pro ŽivotvČesku.cz někdejší popoví hvězda.

Úspěšný moderátor Leoš Mareš rozjel před časem produkt v podobě show, kde vystupují jeho hosté. Mezi nimi byl i hudebník Standa Hložek a moderátorka Katka Říhová.

"Šlo o projekt Leoše, který nesl název Staré pecky, kde jsem se potkával s lidmi, které mám rád, ale nikdy jsem s nimi nespolupracoval. Na akci jsem vystupoval a zpíval staré hity. S Leošem jsme jezdili postupně po celé republice, bylo to nepravidelné. Hodně mě překvapilo, jaký to mělo obrovský úspěch a odezvu," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Standa, jehož hity lidé poslouchají dodnes a stále se řadí k úspěšným.

Jenže do skvěle rozjetého projektu zasáhla vyšší moc - koronavirus. A prakticky veškerá kultura se kvůli vládním opatřením zastavila.

"Teď mi Leoš slíbil, že až to skončí, pojedeme dál. A to mi udělalo nesmírnou radost. Člověk žije z úspor, které nejsou nekonečné a nikdo neví, kdy to všechno v souvislosti s epidemií skončí. Zatím máme za sebou dvanáct vystoupení a věřím, že se nám bude dařit i v dalším roce. Koronavirus postihl všechny umělce, nic příjemného to není," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Standa Hložek, který o Leošovi Marešovi řekl jen pochvalná slova.

"Myslím si, že Leoš je velmi talentovaný člověk, překvapil mě svou pracovitostí, inteligencí a nápady," dodal Standa Hložek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.