Královna vykrojených plavek: Jitka Boho ukázala nový účes, pozornost ale opět strhla na svůj klín

Jitka Boho
Jitka Boho
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 4. 2024

Je tomu měsíc, co někdejší královna krásy a umělkyně Jitka Boho vyrazila s rodinou za sluníčkem do exotiky. Na lehátku pořídila snímek, který mnohé její fanoušky pohoršil. Uhrančivá brunetka totiž oblékla plavky, jejichž spodní díl odhaloval víc, než jsou fanoušci u Jitky zvyklí. Proto jí pod fotku začali lidé psát, že se jim zdá spodek plavek vulgární. Dvojnásobné maminky se komentáře ale nikterak nedotkly. Na nejnovějším snímku, který sdílela na sociální síti, se pochlubila novou barvou vlasů –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ více než vlasy ale zaujal opět její klín ve vykrojeném body. Jitka se toho zkrátka nebojí. O zálibě v experimentování se svým zevnějškem promluvila pro ŽivotvČesku.cz.

Umělkyně Jitka Boho se pochlubila na sociální síti tím, že si za odměnu poseděla dvě hodiny u kadeřníka. Výsledek předvedla prostřednictvím snímku, na kterém je oblečená jen ve vykrojeném body a saku. Více než vlasy tedy zaujal Jitčin klín. Mírně odvážným snímkem modelka opět dokázala, že má postavu jako lusk. "Aspoň se snažím 3x denně cvičit. Dřepy, ale i posilování na břicho," napsala před několika týdny na sociální síti Instagram.

Na Jitčině figuře není znát, že by byla maminkou dvou dětí. Syna Tadeáše porodila na podzim roku 2022 současnému partnerovi Tomášovi. Starší dceru Rosalii má s hudebníkem Lukášem Boho. Krátce po porodu syna začala cvičit a výsledky jsou dokonalé. Přitažlivého těla si je brunetka zcela jistě vědoma, a tak se nebojí více odhalit. I když má umělkyně andělskou tvář, je vidět, že kromě upířích zubů v sobě skrývá malého ďáblíka.

Ač to na první pohled nevypadá, ráda šokuje a experimentuje. Ještě předtím, než našla zálibu ve focení se ve vykrojených plavkách, se ukázala ve společnosti s blond vlasy, kdy na předávání cen Český slavík dorazila v blond mikádu. I když to vypadalo, že Jitka prošla velkou proměnou, ve skutečnosti tento look zvolila jen na jeden večer. "Bylo hezké si to vyzkoušet. Ráda experimentuju. Samozřejmě to byla jen zkouška. Mám své jemné vlasy a nevím, jestli by to »naostro« prošlo," prozradila v listopadu vášnivá zpěvačka, jež aktuálně působí v úspěšném muzikálu Troja.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.