Královské děti předvedly, že jsou pravými potomky Kate a Williama. Jejich video dojalo svět

Královské děti předvedly, že jsou pravými potomky Kate a Williama
Královské děti předvedly, že jsou pravými potomky Kate a Williama
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2020

Potomstvo královského páru – princ George (7), princezna Charlotte (5) a nejmenší Louis (2) prokázalo, že zdědilo moudrost a humor slavných rodičů. Děti natočily milé video, kde se tentokrát projevil i nejmladší člen královské rodiny.

Děti dokážou být roztomilé a zapojit fantazii pro vymýšlení nejrůznějších věcí. Ratolesti krásné Kate (38), vévodkyně z Cambridge a prince Williama (38) se nestyděly oslovit ani známého britského dokumentaristu a přírodovědce Davida Attenborougha (94), kterého nešetřily svými zvídavými otázkami. Nejstarší princ George chtěl vědět, které zvíře je nejvíce ohroženým druhem a hrozí mu vyhynutí.

Překvapivě se zapojila i princezna Charlotte, která nejdříve jako slušně vychovaná dívenka pozdravila. Měla ale poměrně nečekanou otázku. Přiznala, že má ráda pavouky a od Attenborougha se snažila zjistit, jestli je má rád stejně jako ona. Jeho odpověď ji potěšila. Pavouci jsou totiž jeho oblíbenci a navíc ocenil, že je má ráda i malá princezna. Podle něj lidem na pavoucích vadí především jejich chlupaté nohy.

Stranou však nezůstal ani nejmenší princ Louis, který se zeptal na nejoblíbenější zvíře slavného přírodovědce. A odpověď? David Attenborough má z celé zvířecí říše nejradši opice, protože jsou zábavné. Je vidět, že všechny tři děti jsou velmi bystré a zvídavé. A tak se jen můžeme těšit na další jejich video, které vymyslí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.