Královské Vánoce bez prince Harryho a Meghan. Jejich rozhodnutí zklamalo 94letou královnu

Princ Harry a Meghan Markleová
Princ Harry a Meghan Markleová
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2020

Britský princ Harry (36), vévoda ze Sussexu, stráví letošní Vánoce mimo královskou rodinu hodně daleko od hranic Spojeného království. Společně s manželkou Meghan Markle (39), vévodkyní ze Sussexu, a synem Archiem Harrisonem (1,5) si užijí blížící se svátky v klasickém americkém stylu a velmi se na to těší.

Slavný pár se na jaře vzdal tíhy královských povinností, protože se už delší dobu chtěl vymanit z vlivu britské monarchie. Sussexové, jak je mimo jiné nazývá světový tisk, se věnují naplno malému synovi Archiemu Harrissonovi, který v květnu příštího roku oslaví druhé narozeniny. Do budoucna se plánují zaměřit také na vlastní aktivity. Královská rodina tráví společné sváteční chvíle tradičně v rodinném venkovském sídle v Sandringhamu. Letos však nebude přítomen princ Harry s rodinou, což zklamalo 94letou vládnoucí královnu Alžbětu II., o níž se v posledních dnech mluví v souvislosti s jejím zdravotním stavem. Ta strádá po milované rodině, na níž si vždy zakládala, jak uvedl Daily Mail.

Princ Harry s manželkou a synem strávili už loňské svátky na území Kanady s princovou tchýní a matkou jeho chotě Doriou Radlan (64), ale poprvé prožijí Štědrý den v novém domově - vile v Montecito v Kalifornii (její hodnota se odhaduje na 14 milionů dolarů). Do Británie se vrátí až mezi svátky a Novým rokem. Šťastní manželé si chtějí užít hlavně soukromí a klid vánočního času, než zas budou muset čelit tlaku a pozornosti médií.

Vévodkyni ze Sussexu navíc čeká na začátku ledna soud související s její žalobou na Associated Newspapers (ANL), jak píše Daily Mail. Spor vznikl kvůli zveřejnění osobního dopisu, který Meghan Markle napsala svému otci Thomasu Markleovi (76).

Princ Harry (36) a jeho manželka Meghan Markleová (39) poskytli slavné moderátorce Oprah W...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu