Krásná Adele si soukromí s bohatým přítelem neuhlídala. Kamera zachytila, jak se milenci plížili z nočního klubu

Autor: Profimedia | Adele
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

Zpěvačka Adele (33) je známá tím, že své soukromí střeží jako oko v hlavě. Proto se svět až koncem července dozvěděl, že je už od května zadaná. Jejím novým partnerem je zámožný sportovní agent Rich Paul (39). Na společenských akcích se milenci spolu objevují jen sporadicky a spíš se snaží, aby je při společně tráveném čase nikdo nezachytil. Po návštěvě nočního klubu se hrdličky chtěly z podniku nenápadně vyplížit, byly u toho ale natočeny.

Adele je umělkyní, která mnohem více oceňuje, když se fanoušci zajímají o její tvorbu než o její soukromí. Odmítá například mluvit o své hubnoucí proměně, protože ačkoliv si komplimentů ohledně své postavy váží, větší radost jí dělá ocenění její hudby. Také dnes už rozpadlé manželství britské zpěvačky bylo velmi soukromé a informovala jen o tom nejnutnějším - tedy o sňatku a následném rozvodu.

S bývalým manželem se Adele objevovala ve společnosti jen zřídka a s novým partnerem tomu není jinak. Nemá ale takové obavy z návštěvy restaurace či klubu, jaké měla v minulosti. "Samozřejmě si na soukromí stále potrpí, ale Riche miluje a čas strávený s ním si užívá. On není moc domácí typ, chce chodit ven, a proto to dělá i ona. Už s tím nemá problém," řekl zdroj z okolí zpěvačky magazínu Elle.

"Adele už není tak úzkostná z představy, že ji někde s přítelem vyfotí, i když by samozřejmě byla radši, kdyby se to nedělo. Je s ním šťastná, ráda poznává jeho kamarády a poznává svět sportu, ve kterém Rich žije. Ví, že to by doma nešlo," dodal zdroj.

Rich Paul je sportovní agent, zakladatel a majitel agentury Klutch Sports Group, která v posledních letech zastupuje řadu prominentních basketbalových hráčů včetně LeBrona Jamese. Má rád zábavu a stejně jako Adele i on vydělává díky vlastní píli velké peníze. Něco z nich čas od času rád utratí v drahých klubech.

Štíhlá Adele a její přítel byli fotografy naposledy zachyceni v noci v Hollywoodu, když chtěli nenápadně opustit noční podnik. Poté, co zpěvačka spatřila kamery, si rychle zakryla obličej psaníčkem a jakmile to šlo, nastoupila do auta. Rich Paul se naopak maskovat a schovávat nesnažil, svou partnerku ale bez jakéhokoliv pózování či mávání následoval do vozu.

Zpěvačka Adele
Zpěvačka Adele
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.