Krásná Alex Mynářová prozradila, jak lehce si udržuje svou smyslnou postavu. Otevřeně ale přiznala závislost. Vydržím jen 3 dny, uvedla

Alex Mynářová
Alex Mynářová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2022

Postavě krásné manželky hradního kancléře Alex Mynářové (39) nelze nic vytknout. Neotáčejí se za sympatickou tmavovláskou jen muži, ale mnohdy i ženy. Je však pravdou, že pěkné křivky maminka dvou malých chlapců rozhodně nemá zadarmo. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila svůj recept, jak si udržuje svou figuru ve výborných parametrech. "Rozhodně se vyhýbám uzeninám," uvedla oblíbená moderátorka.

Charismatická Alex Mynářová je maminkou dvou dětí - Vratislava (6) a Viktora (2). I když si řada maminek po porodu často posteskne, že návrat k původní postavě je velmi těžký, ne-li přímo nemožný, v případě bývalé hlasatelky zpráv z České televize, která momentálně pracuje pro Český rozhlas, by se mohlo zdát, že se jí návrat k předporodní figuře povedl dokonale. Prozradila, čemu za to vděčí.

"Uzeninám se vyhýbám stoprocentně, nikoliv ovšem cíleně, mně zkrátka nechutnají. To dělá hodně, alespoň si to myslím. A snažím se vyhýbat sladkému, to mi ale moc nejde, docela s tím bojuji, protože mám na něm závislost. To znamená, že vydržím maximálně tři dny a pak si ho musím dopřát," prozradila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz charismatická Alex Mynářová, jejíž váha se pohybuje okolo 60 kilogramů. Ovšem není to jen o stravě.

"Také ráda sportuji, takže kalhoty celkem snadno zapnu," dodala pro ŽivotvČesku.cz pohledná moderátorka s úsměvem ohledně dotazu redakce, jak to dělá, že si udržuje svou perfektní postavu v příjemné kondici.

Alexandra Mynářová, rozená Nosková, se za hradního kancléře provdala v únoru 2015. Svatba proběhla v Osvětimanech, kde Vratislav Mynář vlastnil penzion a restauraci. Jedná se o tentýž objekt, který neznámý pachatel letos na jaře zapálil. Kancléřova choť se nechala slyšet, že tento incident nese velmi těžce, protože spolu s vyhořelým srubem přišla také o řadu vzpomínek na hezké životní chvíle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.