Krásná Alice Bendová o návratu školáků do lavic: Děti to tak moc potřebují a rodiče také, vyjádřila se

Herečka Alice Bendová
Herečka Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2020

Herečka Alice Bendová (47) oslavila na začátku listopadu narozeniny a vypadá čím dál tím líp. Krásná maminka dvou dětí – dcery Alice (10) a syna Vaška (13), které má s exmanželem a bývalým hokejistou Václavem Bendou, zůstává i během epidemie koronaviru stále aktivní a snaží se udržovat fit. Ale na některé věci se už moc těší.

Herečka Alice Bendová (47) oslavila na začátku listopadu narozeniny a vypadá čím dál tím líp. Krásná maminka dvou dětí – dcery Alice (10) a syna Vaška (13), které má s exmanželem a bývalým hokejistou Václavem Bendou, zůstává i během epidemie koronaviru stále aktivní a snaží se udržovat fit.

Herečku zasáhla druhá vlna covidu také po pracovní stránce, protože vládní restrikce zakazovaly hereckou činnost a mnoho dalších pracovních aktivit. Kvůli uzavření škol rodiče zažívali náročné chvíle s dětmi doma. "Mám radost, že to vypadá na návrat celého prvního stupně do škol a rotačně i druhého. Dětí to tak moc potřebí a rodiče také. Mám radost, že od pondělka točím film a od půlky prosince druhý a že se snad vše vrátí do normálu, když budeme ohleduplní a opatrní," napsala s nadšením Alice Bendová na svém oficiálním profilu.

"Miluju život, když se něco děje, děti, rodina, psi, škola, sporty, práce, sny, plnění snů… Miluju, když můžu plánovat a plnit si touhy. Dávat si mety a cíle a snažit se jich dosáhnout," přiznala herečka a moderátorka.

Alice Bendová, která by i ve svých 47 letech mohla konkurovat krásou a vypracovanou ženskou postavou mnohem mladším modelkám, je překvapivě velkou milovnicí jídla. Čemu nedokáže odolat? "Dorty nebo kopce zmrzlin fakt nemusím, ale když se mi dostane do ruky gazdovský špek, oravská slanina či uherák, jsem ztracená. Miluju salámky. Ale musím se přiznat, že když mamča udělá poctivou krémovou domácí tiramisu, také neodolám," prozradila krásná dvojnásobná maminka Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.