Krásná Andrea Růžičková zamířila do společnosti, její outfit si říkal o pozornost. Módní policie ho detailně rozebrala. Herečka překvapila

Andrea Růžičková
Andrea Růžičková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 6. 2022

Na vernisáž děl výtvarníka Káji Saudka (†80) se herečka Andrea Růžičková (37) vypravila s celou rodinou. Jejího neformálního outfitu, ve kterém jí to velice slušelo, si všiml také stylista slavných Kája Pavlíček (49), který je jinak známý jako velice přísný módní kritik. "Líbí se mi stříbrné boty, jsou lehké a letní," uvedl mimo jiné pro ŽivotvČesku.cz.

Do společnosti tentokrát herečka Andrea Růžičková, kterou diváci znají například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, vyvedla celou rodinu, která sestává z manžela Mikoláše Růžičky (43) a dvou synů, Tobiáše (4) a Jáchyma (2). Mezi komiksovými díly zesnulého umělce Káji Saudka působili všichni společně velmi uvolněně a jako z katalogu na šťastnou rodinu.

Zvláště svěžího a lehkého outfitu Andrey si všiml také stylista Kája Pavlíček, který se v módní branži pohybuje již dlouhé roky a za tu dobu dokáže velmi precizně vypíchnout pozitiva i negativa libovolného modelu.

"Myslím, že se jedná o velmi lehký a příjemný outfit, kostkované kalhoty jsou super, protože kostka nikdy nevyjde z módy. Barvy jsou letní, stříbrné boty se mi líbí a hezky model doladily," uvedl pro ŽivotvČesku.cz s tím, že podobně oblečené dámy vídá velmi rád nejen na kulturních akcích, ale také v ulicích.

"Líbí se mi i make up. Je velmi jemný a styl mu dodává výrazná červená rtěnka. K rozpuštěným vlasům také nemám žádnou výtku, protože je vidět, že je má Andrea upravené," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz. Andrea Kerestešová tak před kontrolou módní policie obstála na jedničku.

Za svůj mladistvý vzhled vděčí maminka dvou malých synů především svému klidnému a umírněnému životnímu stylu. "Cílené péči se samozřejmě věnuji, ale to mi zabere ráno tak 10 minut. S dětmi to ani víc nejde. Používám přírodní kosmetiku a jím kvalitní potraviny. Klidně i tučné, ale hlavně žádné nekvalitní náhražky. Snažím se žít v souladu s přírodou. V tom to celé spočívá," popsala před časem pro ŽivotvČesku.cz, jak její denní rutina vypadá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.