Krásná Aneta Krejčíková ukázala svou postavu, kterou jí ženy musí závidět. Její recept na perfektní křivky je naprosto jednoduchý

Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 5. 2022

Aneta Krejčíková (31) oplývá mnoha půvaby. Seriálová hvězda zazářila i na tiskové konferenci k nové divadelní hře. Vypadá skvěle, i když svému vzhledu nevěnuje přílišnou pozornost. "Na cílené cvičení bohužel nemám moc čas, ale potřebovala bych to," uvedla sebekriticky pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka, která je zároveň dvojnásobnou maminkou.

V pražském Divadle Na Fidlovačce herečka zazářila na tiskové konferenci ke hře Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. Pro ŽivotvČesku.cz okomentovala název samotné hry, který naráží na rozdíly mezi silnějším a něžným pohlavím. "Na to by odpověděl spíše nějaký vědec. Nicméně je dokázáno, že prostě používáme naše mozky trošku rozdílně, takže asi z toho důvodu," zamyslela se ohledně odpovědi na otázku, kterou si kladou celé generace lidstva.

Kráska o soužití mužů a žen něco ví. Je v dlouholetém vztahu s trenérem a tělocvikářem Ondřejem Rančákem (38), s nímž má dvě děti - syn Ben se narodil v září 2018 a dcera Antonie v dubnu 2020. Pohledná herečka si i přes řadu povinností souvisejících s péčí o děti hlídá postavu a prozradila svůj recept na to, že stále vypadá naprosto skvěle.

"Snažím se nepřejídat se a neustále něco dělám. Mám štěstí, že moje zaměstnání není sedavé, takže jsem vlastně neustále v pohybu. Víceméně se snažím jíst zdravě. Na cílené cvičení bohužel nemám moc čas, ale potřebovala bych to," řekla pro ŽivotvČesku.cz se smíchem energická blondýnka.

V pohybu ji samozřejmě udržují i její ratolesti. Během hezkých jarních dní by ráda přidala i další aktivity. "Mám v plánu začít běhat, ale teď na to bohužel není čas, protože mám docela dost práce a do toho starosti kolem našich dvou milovaných dětí," dodala Aneta Krejčíková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.