Krásná Aneta Krejčíková v roli dvojnásobné maminky: Někdy je náročné si zachovat sama sebe, přiznává

Herečka jako dvojnásobná maminka moc nespí
Herečka jako dvojnásobná maminka moc nespí
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 11. 2020

Herečka Aneta Krejčíková (29), známá jako Gábina Pumrová z televizního seriálu Ulice, plní na jedničku roli mámy dvou dětí - syna Bena a dcery Antonie, které má s partnerem Ondřejem Rančákem (36). Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, co je pro ni v mateřství nejnáročnější a zda je výrazný rozdíl v péči o jedno, nebo dvě ratolesti.

Krásná blondýnka, která je ozdobou mnoha českých seriálů a filmů, se naplno věnuje dvěma malým dětem. Jak sama přiznává, někdy to opravdu není lehké a je zapotřebí hodně trpělivosti. Co považuje jako dvojnásobná maminka za nejtěžší? "Nejobtížnější je to, že jako máma už toho času na sebe moc nemám. Někdy je náročné zachovat si sám sebe a načerpat síly pro to, abych mohla být opravdu dobrá máma. S tím jedním dítětem se to ještě dá, přijede babička nebo se postará muž, ale mít dvě – to už je znát. Je to velký rozdíl. Času na sebe mám tak daleko míň, ne-li žádný. Je to v tomhle prostě znát," řekla Aneta Krejčíková pro ŽivotvČesku.cz.

"Říká se, že máma dítěte, po do dobu, co je kojené, se moc nevyspí. Já jsem si řekla, že bych chtěla malou kojit aspoň rok. Teď jí bude vlastně osm měsíců, takže ještě určitě čtyři měsíce a pak už to začnu nějak měnit. Kojím, tudíž se teď moc nevyspím," prozradila sympatická představitelka Gábiny ze seriálu Ulice pro ŽivotvČesku.cz.

Řešení toho, jak zvládnout péči o dvě děti, vidí v tom, že by si každá máma měla vyhradit aspoň krátký čas během dne výhradně pro sebe. "Je dobrý si vyhranit chviličky, kdy si můžu nějak zameditovat. Ale moc jich není," dodala herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.