Reklama:

Krásná Eva Burešová prozradila, jak bude trávit Silvestr: Byl to náročný rok, mrzí mě ta omezení, přiznala

Evu Burešovou mrzí, že Silvestr letos proběhne jinak než každý rok
Evu Burešovou mrzí, že Silvestr letos proběhne jinak než každý rok
Foto: Nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 12. 2020

Herečka Eva Burešová (27), známá mimo jiné z role Týny Popelkové v oblíbeném »primáckém« seriálu o dvou sestrách a rodinném statku, prožila krásné vánoční svátky a díky tomu, že je také maminka syna Nathaniela Adama, si užila kouzelnou atmosféru dvojnásob. Čeká ji však ještě oslava konce roku 2020, který byl zasažen epidemií koronaviru. "Mrzí mě, že Silvestr bude s omezením," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Eva Burešová má za sebou stejně jako všichni vánoční svátky, které zase utekly jako voda. Ale i přes nepříjemnosti spojené se současnou situací v zemi, si je užila s nejbližšími. "Vánoce jsme otočili zejména na děti, takže Ježíška si užily. Nathan dostal hodně lega a myslím, že byl spokojený," řekla Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

"Teprve před pár dny jsem zaregistrovala, že platí od neděle zákaz vycházení od 21:00. Přes svátky jsem se vyhýbala veškerých zprávám a informacím, takže plány, které byly, se teď patrně pozmění. Nicméně budu s milovanými lidmi, tedy nejbližšími," prozradila pro ŽivotvČesku.cz krásná představitelka seriálové farmářky Týny a hvězdná porotkyně letošního ročníku populární televizní show Tvoje tvář má známý hlas.

V neděli 27. prosince přešlo Česko do pátého stupně systému PES, což přináší i výrazné zpřísnění opatření a s tím spojené dopady na průběh silvestrovských oslav. "Pravdou je, že mě mrzí, že Silvestr bude s omezením, protože si myslím, že to byl pro všechny hodně náročný rok a myslím, že všichni by určitě rádi oslavili příchod nového, doufejme lepšího roku. A být zavření doma je trošku smutné," dodala pro ŽivotvČesku.cz talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: