Krásná Eva Decastelo ukázala fotku bez vlasů. S dcerou jsme trochu blbly, říká. Popsala, proč by šla dohola

Moderátorka, modelka a herečka Eva Decastelo
Moderátorka, modelka a herečka Eva Decastelo
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2021

Proměny vzhledu nejsou v poslední době ničím neobvyklým. Také celebrity mění účesy a zkouší nejrůznější zajímavé vlasové kreace a trendy. Oblíbená moderátorka, herečka a modelka Eva Decastelo (42), kterou televizní diváci znají jako cukrářku Zuzanu Dolejšovou ze seriálu z farmářského prostředí, se rozhodla jít s dobou a vyzkoušet sílu filtrů na sociálních sítích. Tentokrát ukázala fotku zcela bez vlasů. "Abych šla skutečně dohola, tak bych musela dostat nějakou obrovskou filmovou nabídku," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Doba virtuálního světa a internetu pokročila a například sociální sítě umožní během pár kroků vytvořit novou image, změnit účes nebo vylepšit nejrůznější nedokonalosti. Sympatická Eva Decastelo patří k celebritám, které svůj život na Instagramu sdílejí a těší fanoušky vtipnými i dojemnými rodinnými snímky. Tentokrát překvapila všechny sledující, když se ukázala bez vlasů.

"Dcera objevila filtr na Snapchatu, tak jsme to vyzkoušely a trochu si spolu »zablbly«. Abych šla skutečně dohola, tak bych musela dostat nějakou obrovskou filmovou nabídku. Ale vzhledem k tomu, že jsem herečka z leknutí, se s tím nemusím vůbec stresovat," řekla Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz s tím, že žádné zásadnější vlasové proměny neplánuje ani v budoucnosti.

"Já už jsem zkusila snad všechny barvy vlasů – byla jsem blonďatá, zrzka i černovláska. Takže jsem měla na hlavě opravdu úplně všechno a nemám potřebu to teď nějak měnit," dodala krásná maminka dvou dětí – dcery Zuzanky (10) a jedenáctiletého syna Michaela pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.