Krásná Gabriela Soukalová promluvila o druhé svatbě a miminku: Mateřství je náročnější, než byla představa

Gabriela Soukalová s přítelem Milošem Kadeřábkem
Gabriela Soukalová s přítelem Milošem Kadeřábkem
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 10. 2021

Moderátorka a mistryně světa v biatlonu Gabriela Soukalová (31) si před pěti týdny přibrala do svého života zásadní roli, stala se matkou malé Izabelky. Dnes už může hodnotit, čím ji mateřství překvapilo. "Je to časově a energeticky náročnější mnohem více, než jsem si uměla představit," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, zda má po náročném rozvodu myšlenky na veselku.

V polovině září se usměvavá moderátorka stala matkou a pokračuje tak pro ni turbulentní období, které začalo náročným rozchodem a pak i rozvodem s Petrem Koukalem (35). Na konci každého dramatu by měl být happyend například v podobě svatby, na veselku Gabriela Soukalová myšlenky má, ale jsou velmi jemné a opatrné.

"Po těch zkušenostech, kterými jsem si nedávno prošla, tak bych do sňatků úplně nehnala. Je pravda, že je to hezký, když to člověk cítí, tak by do toho měl jít naplno, já i Miloš do toho jdeme na plno, oba se hodně snažíme, určitě bych se ráda jednou vdávala... Ale teď to opravdu není na pořadu dne a musím říct, že jsme se o nějakých konkrétních obrysech nebavili. Jednou to chceme oba, ale nějaké bližší věci k řešení zatím nebyly," řekla otevřeně a upřímně pro ŽivotvČesku.cz žena, která v biatlonu zažila obrovské úspěchy, pak ale přepnula svůj profesní život k povolání moderátorky.

Nyní na sebe upozornila na svém Instagramu, když sdílela video, jak malá Izabelka je k neutišení a srdceryvně pláče. Řada žen se na sociální sítě do Gabriely Soukalové pustila, proč si k dceři nejde sednout a nezkusí ji přeci jen nějak utišit.

"Tentokrát tedy brečela tak, že nepomáhalo nic, nepomohlo zastavit a nakrmit ji, nepomáhalo ji přebalit, nepomáhalo jít si k ní sednou dozadu... Cestu za babičkou, kterou normálně jezdíme dvě hodiny, jsme jeli pět hodin. Už jsme byli z toho nešťastní, tak jsem říkala, že posledních deset minut cesty do Bedřichova musím zdokumentovat," vysvětlila Gabriela Soukalová s tím, že za běžných okolností ale dcera spinká standardně jako většina kojenců.

"Malá ale jinak spí dobře a hodně, většinou problém při cestách v autě nebyl, teď to bylo poprvé, kdy to bylo jinak. V noci spí skutečně báječně, budí se jen na krmení," dodala s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz pohledná moderátorka, která kromě chvály na partnera Miloše nezapomněla vyzdvihnout také roli obou babiček.

"Babičky pomáhají hodně. Zatím tedy nechci dceru nikomu na dlouhou dobu nechávat, ale když si potřebuji skočit na nákup či udělat doma úklid, tak obě babičky jsou k dispozici a obě se snaží maximálně pomáhat, na babičky máme velké štěstí a jsme za to moc rádi," řekla bývalá reprezentantka v biatlonu, která přiznala, že jsou aspekty, které jí na mateřství přeci jen zaskočily.

"Mateřství je časově i energeticky mnohem náročnější, než jsem si uměla představit. Je to permanentní celodenní a někdy i celonoční práce," dodala s milým úsměvem pyšná maminka rozkošné dcery.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.