Krásná Kaira Hrachovcová slaví 46. narozeniny. Prozradila, který dárek ji nejvíce potěší

Kaira Hrachovcová slaví své 46. narozeniny
Kaira Hrachovcová slaví své 46. narozeniny
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2020

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová slaví své 46. narozeniny a rozhodně se řadí k ženám, které ve svém věku vypadají skutečně velmi dobře. Jen málokdo by jí číslo přes čtyřicet hádal. Sympatická umělkyně prozradila, jak svůj velký den oslaví.

"Budu »slavit« na jevišti v divadle. Mám představení a díky Bohu, že se některá představení neruší a divadlo je plné," prozradila pro ŽivotvČesku.cz herečka, o které mnozí tvrdí, že má tělo bohyně, jak bude slavit.

A skutečně dokonalé partie má, díky svému zdravému životnímu stylu se udržuje ve velmi dobré kondici a vitalitě. Kaira se netají tím, že pravidelně cvičí a vyhýbá se jídlům, které z biologického hlediska nedávají smysl. Zároveň má velmi dobrou genetiku a rozhodně pokud jde o cvičení, tak pevnou vůli.

Kaira zároveň prozradila, co pro ní představuje největší dárek. Jinými slovy co by si opravdu ke svým narozeninám přála.

"Ať jsme všichni zdraví. Doslova! A když jde o mě, tak skvělou práci s těmi nejlepšími lidmi," dodala Kaira Hrachovcová, které k jejím 46. narozeninám přejeme hodně zdraví a aby se jí její přání vyplnila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.