Krásná Mandy Moore čeká prvního potomka. S manželem prozradili pohlaví miminka

Mandy Moore s manželem
Mandy Moore s manželem
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2020

Herečka a zpěvačka Mandy Moore (36) oznámila na sociálních sítích šťastnou novinu. S Manželem Taylorem Goldsmithem (35) čekají prvního potomka.

Americká herečka má před sebou nejhezčí období. Během dvouletého manželství s partnerem Taylorem se pár nebránil rodičovství. Zdá se, že nyní už nastal ten správný čas. Na svém instagramovém profilu se Mandy Moore pochlubila dojemnou fotkou, kde jí manžel drží něžně za těhotenské bříško a oba vypadají moc šťastně.

Dokonce prozradili i pohlaví miminka – bude to chlapeček. Sympatická herečka tak bude muset odložit veškeré pracovní povinnosti, a že jich nebude málo. Věnuje se totiž nejen filmové kariéře, ale i hudbě, modelingu a také módě. Kromě toho je velmi obsazovanou dabérkou animovaných filmů a ve svých rolích často využívá i pěveckého talentu.

Ve 36 letech se tak stane poprvé maminkou chlapečka, o jehož jméně s manželem zatím přemýšlí. Jestli se bude prvorozený syn jmenovat po tatínkovi, nebo zvolí úplně jiné jméno, to ukáže až rok 2021, kdy má krásná herečka termín porodu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.