Krásná Marie Růžičková otevřeně o plánech na druhé dítě. Prozradila, jak se k dalšímu těhotenství s manželem postavili

Manželé Marie a Vladimír Růžičkovi
Manželé Marie a Vladimír Růžičkovi
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2021

Patří k pohledným párům českého showbyznysu. Hokejový tréner týmu Litvínova a legenda z Nagana Vladimír Růžička (58) má doma poklad v podobě své krásné manželky Marie (34). Před čtyřmi lety pár přivítal na světě dceru Lejlu, a tak se nabízí otázka, zda není v plánu další miminko. "My jsme se o tom s manželem spolu bavili, ale zkrátka nechceme, pro teď nám dcera stačí," vyjádřila se životní partnerka sportovního kouče pro ŽivotvČesku.cz.

Oslavili spolu už čtyři roky v manželství, kdy si v červnu 2017 na zámku Červený Hrádek v Jirkově řekli své »ano«. Manželé Marie a Vladimír Růžičkovi už jsou také pyšnými rodiči dcery Lejly, která se narodila několik měsíců po jejich svatbě. Bývalý hokejový útočník už má dva dospělé potomky, dceru Evu a syna Vladimíra, z předchozího vztahu s manželkou Evou, která v 53 letech podlehla těžké nemoci. Dokonce se před šesti lety stal také dědečkem, když právě dcera Eva přivedla na svět syna Lukáše, který posílil mužské zastoupení v rodině.

Stále si však užívá i roli tatínka malé Lejly. Ale teprve se ukáže, komu bude nakonec roztomilá holčička podobná. Zda mamince Marii, nebo se bude rýsovat více do podoby slavného otce, který je ve světě sportu živoucí legendou. Vzhledem k tomu, že Lejla už oslavila v říjnu 4. narozeniny, rodiče by mohli přemýšlet o tom, zda jí pořídit sourozence.

"Ne, určitě to už v plánu nemáme. My jsme se o tom s manželem spolu bavili, ale zkrátka nechceme, pro teď nám dcera stačí. Ani bych neřekla, že je pro mě jako pro mámu něco náročného. Malá je opravdu moc hodná, takže je to s ní vážně jednoduché. Spolupracuje, poslouchá a podle mě u nás víceméně všechno klape, jak má," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz Marie Růžičková, jaké má s manželem vyhlídky týkající se druhého dítěte.

Přesto, že jsou oba pevně rozhodnutí, říká se: Nikdy neříkej nikdy. A tak se uvidí, jestli manželé Růžičkovi nakonec v budoucnu změní své plány a malá Lejla se jednou sourozence přeci jen dočká. To ukáže až čas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.