Krásná Markéta Konvičková jako novopečená maminka bojuje s těhotenskými chutěmi

Zpěvačka Markéta Konvičková
Zpěvačka Markéta Konvičková
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2020

Zpěvačka Markéta Konvičková (26) se stala před několika týdny šťastnou maminkou prvorozené dcerky s rozkošným jménem Amálka. Mateřství si maximálně užívá, ale přece jenom ji něco občas pozlobí.

Krásná zpěvačka oznámila těhotenství v dubnu letošního roku a spolu se snoubencem a profesionálním pilotem René Kubošem (32) se na miminko nesmírně těšili. Sama popsala radostnou novinu jako nejkrásnější období v životě a požehnaný stav si většinu času jeho průběhu užívala a naštěstí ji netrápily výrazné komplikace nebo nepříjemnosti. Dokonce ani těhotenské chutě nebyly na pořadu dne.

Ve Fakultní ostravské nemocnici porodila 15. září 2020 zdravou dceru, která dostala vznešené jméno Amálie (znamená milovaná). Teď už je v roli maminky nějaký ten týden a po porodu se drží ve skvělé kondici a moc jí to sluší. Přesto, že těhotenství zvládla bez větších »chuťových» výkyvů, možná se projevily přece jenom trochu opožděně.

"Cpu se jenom, protože se nudím... Jakože nanuk jsem zajedla teplým lázeňským oplatkem, snědla Štramberské uši, natlačila korbačiky a teď doma valím vajíčkovou pomazánku??... Těhotenské chutě mě minuly, tak teď toto?" napsala slavná maminka v instagramovém příspěvku vedle fotky s kočárkem, kdy vyrazila s malou Amálkou na jednu z pravidelných procházek. Zpěvačka patří mezi výrazné pěvecké talenty naší umělecké scény a byla by velká škoda, kdyby se brzo nevrátila do hudebního světa, aby mohla znovu těšit fanoušky svým výjimečným hlasem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.